İzmir Gaziemir Artcraft Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ArtCraft Akademi

gazİemİr, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Yazarlık Kursu , Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Diksiyon Kursu , Fotoğrafçılık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ArtCraft Akademi, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1760 kurs/özel ders verenden 658 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. ArtCraft Akademi, 32 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2016 Yılında hizmete giren ArtCraft Akademi, bünyesinde Müzik, Resim, Fotoğrafçılık, Tiyatro, Yazarlık, Diksiyon gibi branşları barındıran, kişinin sosyalleşmesi ve uğraştığı alanda gelişmesini hedefleyen bir kurumdur. Geniş ders yelpazesiyle hem eğlenceyi hem de sanatı tek bir çatı altında toplayan kurum, uygun fiyatlı dersleri ile de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Tiyatro Nedir?

Tiyatro, bir sahnede, seyirciler önünde oyuncuların sergilenmesi amacıyla hazırlanmış gösterilerdir. Farklı bir şekilde duyguların ve olayların hareket (jest)ve konuşmalarla anlatılmasıdır. Genel olarak temsil edilen eser anlamında da kullanılır. Tiyatro, bir sahne sanatıdır. Tiyatro eseri, olayları oluş yoluyla gösterir. Bu yönüyle konuşma ve eyleme dayanan bir gösteri sanatı olarak da tanımlanabilir.

Tiyatro dersleri kurstan kursa küçük farklılıklar gösterse de genellikle aynı program üzerine şekillendirilir. Çoğu sahne tutkunu için tutkuya dönüşen bu sanat kişilere kendilerini keşfetmelerini sağlayacak unutulmaz deneyimler kazandıracaktır.

Sahne tozunu bir kez yuttuğunuzda, bir kez dahi alkışlandıktan sonra bu heyecandan vaz geçmek istemeyeceksiniz. Eğitimlerin ders programını ve içeriğini merak ediyorsanız eğer;

Program İçeriği

Ses
Beden Dili
Şan
Doğaçlama
Nefes
Diksiyon
Tiyatro Dili
Oyunculuk Teknikleri
Toplu Oyunculuk
Tiyatro Tarihi ve Kuramları
Dans
Yaratıcı Drama
Fonetik
Artikülasyon
Sahne Arkası

Kurslara Kimler Katılabilir?

Sanata saygısı ve tiyatroya merakı olan herkes katılabilir. Perde bir kez de sizin için açılsın istiyorsanız, sahne sizi bekliyor.

7-13 yaş arası Çocuk Grubu
14-18 yaş arası Genç Grubu
18 ve üstü için Yetişkin Gruplarına katılabilirsiniz