İzmir Gaziemir Artcraft Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ArtCraft Akademi

gazİemİr, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Yazarlık Kursu , Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Diksiyon Kursu , Fotoğrafçılık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ArtCraft Akademi, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1542 kurs/özel ders verenden 658 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. ArtCraft Akademi, 32 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2016 Yılında hizmete giren ArtCraft Akademi, bünyesinde Müzik, Resim, Fotoğrafçılık, Tiyatro, Yazarlık, Diksiyon gibi branşları barındıran, kişinin sosyalleşmesi ve uğraştığı alanda gelişmesini hedefleyen bir kurumdur. Geniş ders yelpazesiyle hem eğlenceyi hem de sanatı tek bir çatı altında toplayan kurum, uygun fiyatlı dersleri ile de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.