İzmir Gaziemir Aysu Çimencioğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aysu Çimencioğlu

gazİemİr, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Mimarlık Kursu , Archicad Kursu , Autocad Kursu , Mimari Proje Kursu , Açık Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aysu Çimencioğlu, İZMİR GAZİEMİR ve civarında hizmet vermekte olup 21.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1643 kurs/özel ders verenden 448 . sıradadır. Başta Archicad olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aysu Çimencioğlu, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AVG Mimarlık;
Cad Cam, mimari proje eğitimleri verilir.


Mimarlık Nedir?

Mimarlık mesleğinin kapsamına dini yapılardan saraylara, bir kentin dokusunu oluşturan basit konut tiplemelerine kadar her türlü açık ve kapalı mekân ve çevre (peyzaj mimarlığı) girer. Bu çevre kırsal veya kentsel olabileceği gibi, yapıları veya mekânları kuşatan yakın dış çevre diğer bir ifadeyle peyzaj tasarımı da, mimari tasarımı da olabilir. Mekân, içinde yaşamın gerçekleştiği fiziki ortam olarak tanımlanabilir. Mekânın oluşabilmesi ve üretilebilmesi için yapılara, yaşamın her gün artan çeşitliliği göz önüne alınırsa, oldukça karmaşık ilişkiler düzeni içinde yapılaşmış fiziki çevre; peyzaj mimarlığı çalışmalarına gereksinim vardır. Mimari tasarımın öznesi olan yaşam, coğrafi, iklimsel, kültürel, demografik farklılıklar içerir.

Archicad Nedir?

ArchiCAD, Graphisoft tarafından mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım - Computer Aided Design / CAD) yazılımıdır. Graphisoft, 1984 yılında Macaristanda kurulmuştur. Firma Apple ile işbirliği yaparak, ArchiCAD yazılımını Apple kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürmüştür.
Verilen Kursların Ayrıntıları