Bu kursu paylaş
0 Yorum

Servet Kaya

menemen, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Matematik Kursu , DGS Kursu , ALES Kursu , KPSS Kursu

Kurs Veren Hakkında
Erzincan üniversitesinde matematik öğretmenliği okudum 2014 yılında mezun oldum. 4 yıldır matematik özel ders veriyorum ve özel kurumda çalışıyrm teog, ygs ve lys dgs önlisans ve lisans kpss matematik geometri özel dersleri veriyorum

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Erzincan üniversitesinde matematik öğretmenliği okudum 2014 yılında mezun oldum. 4 yıldır matematik özel ders veriyorum ve özel kurumda çalışıyrm teog, ygs ve lys matematik geometri özel dersleri veriyorum
Matematik, her sınıfa ve her seviyeye göre anlatırım okula yardımcı ve sınavlara hazırlıkta yardımcı oluyorum 4-5 yıldır bunu çok güzel bölümlere giden öğrencilerim oldu.
DGS sınavı hersene yapılan bir sınavdır. Türkçe ve Matematik ten oluşan bir sınavdır. Bu sınavda sayısalcılar matematik, sözelcilerde türkçe çözmektedir.
ALES sınavı yılda iki defa yapılmakta. Türkçe ve Matematik ten oluşan bir sınavdır. Bu sınavda sayısalcılar matematik, sözelcilerde türkçe çözmektedir.
Kpss önlisans ve lisans matematik, geometri ve sayısal mantık derslerini her seviyeye uygun ve öğrencilerin anlayabilecği basit nir hale getirerek anlatıyorum.

Yorumlar