Ücretsiz Teklif Al

Servet Kaya

Kurs Yeri : MENEMEN, İZMİR


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise Matematik Özel Ders kursu , Matematik kursu , DGS kursu , ALES kursu , KPSS kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Erzincan üniversitesinde matematik öğretmenliği okudum 2014 yılında mezun oldum. 4 yıldır matematik özel ders veriyorum ve özel kurumda çalışıyrm teog, ygs ve lys dgs önlisans ve lisans kpss matematik geometri özel dersleri veriyorum


Kurs Detayı

Erzincan üniversitesinde matematik öğretmenliği okudum 2014 yılında mezun oldum. 4 yıldır matematik özel ders veriyorum ve özel kurumda çalışıyrm teog, ygs ve lys matematik geometri özel dersleri veriyorum
Matematik, her sınıfa ve her seviyeye göre anlatırım okula yardımcı ve sınavlara hazırlıkta yardımcı oluyorum 4-5 yıldır bunu çok güzel bölümlere giden öğrencilerim oldu.
DGS sınavı hersene yapılan bir sınavdır. Türkçe ve Matematik ten oluşan bir sınavdır. Bu sınavda sayısalcılar matematik, sözelcilerde türkçe çözmektedir.
ALES sınavı yılda iki defa yapılmakta. Türkçe ve Matematik ten oluşan bir sınavdır. Bu sınavda sayısalcılar matematik, sözelcilerde türkçe çözmektedir.
Kpss önlisans ve lisans matematik, geometri ve sayısal mantık derslerini her seviyeye uygun ve öğrencilerin anlayabilecği basit nir hale getirerek anlatıyorum.