İzmir Bornova Gülten Altınay Kişisel Gelişim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülten Altınay Kişisel Gelişim Kursu

bornova, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülten Altınay Kişisel Gelişim Kursu, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 23.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1661 kurs/özel ders verenden 487 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülten Altınay Kişisel Gelişim Kursu, 122 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tüm sınıflar ve dersler ile ilgili eğitimimiz mevcuttur.
Telefon numaramızı arayarak ve kurumumuza gelip yüz yüze görüşürsek çok daha sağlıklı bilgi almış olursunuz ve örnek dersimize de katılma şansınız olacaktır.

Fotoğraflar
Gülten Altınay Kişisel Gelişim Kursu

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.