İzmir Karabağlar Ferhat Altunsoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ferhat Altunsoy

karabağlar, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Zaman Yönetimi Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ferhat Altunsoy, İZMİR KARABAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 30.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1671 kurs/özel ders verenden 188 . sıradadır. Başta İnsan Kaynakları olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ferhat Altunsoy, 3 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
uzun yıllar hem kendimi geliştirme, hem mesleğime olan saygınlığımı geliştirmiş bulunmaktayım. Kimileri için çalışmak maddi koşullara dayalı olmaksızın , benim için önem içerdiği konu kariyer yolunda hedeflerime ulaşmaktır. İnsanları tanımak , iletişim sağlamak , ve iş veren ile arasındaki o teraziyi dengeli tutmaktır. Kariyer yolunda devam edebilmek için şu ana kadar kaynak odaklı etmiş olduğum mesleğimdeki bilgi ve becerilerimi ortaya koyup ve faydalı olabileceğim, daha geniş kitlelerle paylaşmak adına lanse etmek isterim.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
ZAMAN YÖNETİMİ NEDİR VE NEDEN GEREKLİDİR?
Zaman yönetimi zamanımızın, amaçlarımızı, sorumluluklarımızı, zevklerimizi ve sosyal yaşamımızın içerdiği etkinliklerimizi bir arada yürütebilecek bir biçimde planlanması anlamına gelmektedir. Hepimiz toplum içinde yaşıyoruz. Geleceğimize yön verebilmek ve yaşamda başarılı olabilmek için hedefler belirliyoruz, bu doğrultuda çeşitli sorumluluklar alıyoruz. Yapmamız gereken görevlerimiz var. Yakınlarımıza, arkadaşlarımıza zaman ayırmak ve hoşlandığımız işleri yapmak, hobilerimizle ilgilenmek gibi gereksinimlerimiz de var. Ancak yine hemen hepimiz bu işler için bir türlü vakit bulamamaktan yakınıyoruz. Gerçekten de bütün bunlar için zamanımız yok mu?
ALT İŞVEREN
ANALIK İZNİ
ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ
BORDRO
ÇALIŞMA BELGESİ
E-BİLDİRGE
EKSİK GÜN BİLDİRİMİ FORMU
FAZLA MESAİ
GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK BİLDİRİMİ
HARCIRAH
İK
İŞ SÖZLEŞMESİ
ISCO
İŞE GİRİŞ BİLDİRGESİ
İSG
İŞTEN AYRILIŞ BİLDİRGESİ
KİMLİK BİLDİRİMİ
PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ (PDKS)
PERSONEL ÖZLÜK DOSYASI
PUANTAJ
RİSK
RİSK DEĞERLENDİRMESİ
SGK
TEHLİKE
TOPLAM ÜCRET BORDROSU (İCMAL)
ÜCRET HACZİ
ÜCRET
ÜCRETSİZ İZİN
YAN HAKLAR
YASAL BORDRO PARAMETRELERİ
YILLIK İZİN DEFTERİ
YILLIK İZİN
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi - Şartlar standardı, 15 Kasım 2008 tarihinde ISO (www.iso.org) tarafından yayınlanmıştır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi; bir kuruluşun müşterilerinin gereksinimlerine, yasal ve mevzuat şartlarına uygun ürünler temin edebilme yeterliliğine sahip olduğunu, müşteri memnuniyetini sürekli artırmakta olduğunu gösterebilmek için sahip olması gereken şartları belirler.

Yaklaşık 170 ülkede 1 milyondan fazla kuruluş ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uyguluyor. ISO 9001 Standardının en önemli özelliklerinden biri tüm sektörlerdeki kuruluşlara uygulanabilir olmasıdır. Çünkü sistem müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.