İzmir Karabağlar İzmir Athletic Akademi

Bu kursu paylaş
1 Yorum

İzmir Athletic Akademi

karabağlar, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: atletizm Kursu , Fitness Kursu , Besyo Hazırlık Kursu , Spor Lisesi Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İzmir Athletic Akademi, İZMİR KARABAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 02.05.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 365 . sıradadır. Başta Besyo Hazırlık olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. İzmir Athletic Akademi, 31 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ANTRENMANLARIMIZ 
*Antrenmanlarımızda diğer kurslar gibi paket antrenman programları hazırlanıp da bütün öğrencilere aynı programlar uygulanmamaktadır.
*Athletic Akademi  olarak, öğrencilerimizin kapasitelerine göre her biri için ayrı ayrı bireysel antrenman programları hazırlayıp gelişimlerinin üst seviyede olmasını sağlamaktayız.
*Antrenmanlarımız atletizm ağırlıklı olarak başlayıp mayıs ayından itibaren değilde Kasım ayında başlayacaktır .. Ayrıca kendi salonumuzda istediğiniz saat dilimi ve istediğiniz  günde çalışabilme imkanınız vardır ..
*Salon çalışmalarımızda koordinasyon çalışmaları ağırlıkla devam edip, atletizm ve 4 ana dalda(futbol, basketbol,hentbol, voleybol) branş çalışmaları yapmaktayız.
*Branşı olan öğrencilerimizi kendi branşlarında sınav sistemlerine hazırlayıp sınavlara hazır tutmaktayız.
*Branşı olmayan öğrencilerimiz içinde 4 ana branşta çalışmalar yapıp gözlemlerimize göre en yetenekli gördüğümüz branştan sınavlara hazırlayacağız.
BAŞARIYI HAYAL ETMEYİN, TERCİH EDİN !!!

Fotoğraflar
İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi İzmir Athletic Akademi


Verilen Kursların Ayrıntıları
Kimseyi oyalamadan ve kandırmadan okula hazırlarız yine 9 yıllık tecrübemiz ve bilimsel çalışmaların ışığında elimizden gelen herşeyi yapıyoruz sizler için ,eğer çok istiyorsan mutlaka kazanırsın yapman gereken hem tyt ye hemde mülakatlara aynı oranda çalışman ve profesyonel çalışman !
9 yıllık tecrübemizle bizimle bu zaman kadar spor lisesine hazırlanan  ve kazanamayan olmadı ... Belki az kişi hazırladık her sene 3 4 öğrenci hazırladık ama hepsi kazandı. Sende kazanmak istiyorsan bizimle iletişime geç

Yorumlar
Buket
03.09.2019