İzmir Konak Mahmut Kocatürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mahmut Kocatürk

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mahmut Kocatürk, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 03.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2054 kurs/özel ders verenden 1307 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mahmut Kocatürk, 19 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fransızca ve İngilizce özel ders veriyorum. Çeşitli idari görevlerde 10 yıllık uluslararası çalışma tecrübesine sahibim. Serbest çevirmenlik yapıyorum.


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları