İzmir Karabağlar Mustafa Barut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Barut

karabağlar, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Access Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Barut, İZMİR KARABAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 27.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1859 kurs/özel ders verenden 872 . sıradadır. Başta Access olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Barut, 25 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. 6 yıllık deneyimim ile temel ve ileri düzey bilgisayar kullanma eğitiminin yanında tamir bakım ve servis dersleri de veriyorum. Bu kursu alarak ileride kendi mesleğinizi de edinmeniz mümkündür.


Word Nedir?

Microsoft Word, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve Bill Gates'in sahibi olduğu yazılım firması Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletim sistemleri tabanında çalışmak üzere yazılan ve dağıtımı yapılan bir sözcük işlemci programı. Microsoft Word 2010 profesyonel kalitede belgeler oluşturmanıza yardımcı olması için tasarlanmış bir sözcük, programıdır. En belirgin belge biçimlendirme araçlarıyla, Word, düzenleme ve belgelerinizi daha verimli bir şekilde yazmak yardımcı olur. Word ayrıca güçlü düzenleme ve böylece, başkalarıyla kolayca işbirliği yapabileceğiniz araçları düzeltme içerir.

Word ile Neler Yapılabilir?

• Word programı birçok işlemi otomatik biçimde kendisi yapar. Örneğin; yazılan metin bilgilerine ait içindekiler, indeks, sayfa numaraları, dipnot bilgileri ve bunun gibi birçok işlemler hızlı ve kolayca hazırlanabilir.

• Yanlış yazılan bilgileri düzeltilebilir, yeni bilgiler eklenebilir veya silinebilir.

• Bir alan seçilebilir, seçilen alan silinebilir, kopyalanabilir ve yapıştırılarak yeni kopyaları elde edilebilir.

• Çizim yapılabilir, grafik ve tablo oluşturulabilir.

• Yazıda çeşitli yazı tipleri ve fontlar kullanılabilir.

• Çeşitli sayfa görünümleri oluşturulabilir.

• Kelimeler düzeltilebilir, eş anlamlıları bulunabilir, kelimeler toplu olarak değiştirilebilir.

• Adres mektup birleştirilebilir, zarf üzeri ve etiket yazdırılabilir.

Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Veri girdi çıktısı bilgisi ve becerisi kazandırır.
Office programlarını etkin kullanım için beceri kazandırır.
İş hayatında bilgisayar yöneticiliği konusunda beceri kazandırır.
İş veya sosyal hayatta yeterli düzeyde bilgisayar kullanımı becerisi kazandırır.
Karşılaşılan sorunları çözme yolunda donanım bilgisi ve becerisi kazandırır.
Hızlı ve doğru yazım için beceri kazandırır.