İzmir Karşıyaka Arda Öksüz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Arda Öksüz

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Masa Tenisi Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arda Öksüz, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 11.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1654 kurs/özel ders verenden 290 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arda Öksüz, 9 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum  3 senedir gerek ilköğretim, ortaokul ve lise seviyesinde ki öğrencilere gerekse yabancı öğrencilere Türkçe dersi veriyorum.
Ayrıca;
Abant İzzet Baysal Üniversitesinde yabancılara Türkçe öğretiminde bulundum sertifikam mevcuttur.


Masa Tenisi Nedir?

Masa tenisi (pinpon), iki veya dört oyuncunun birbirlerine topu ileri geri olarak attığı ortasında ağ olan masanın üstünde oynanan bir oyundur.

Türkçe Nedir?

Türkçe, ana dili edinimi ve gelişimi dersi olduğu için öğrencilerin sağlıklı bir kişisel gelişim gösterip topluma uyum sağlayabilmesinde en önemli derstir. Türkçe, aynı zamanda öğrencinin Türkçe ve Türkiye Cumhuriyeti’ne olan bağlılığının sağlamlaştırıldığı, bu iki Cumhuriyetin ayrılmaz unsurları olan milli kültür, milli kimlik ve milli bilinç duygularının sağlam temeller üzerinde inşasının yapıldığı bir mihver derstir. 
Verilen Kursların Ayrıntıları
Hem Liseler arası turnuva da hemde üniversitede derecelerim mevcuttur.  Daha önce 3 kez özel ders verdim ve öğrencilerimden 1 tanesi de katıldığı turnuva da derece sahibi olmuştur
ilköğretim seviyesi,ortaokul seviyesi ve lise seviyesinde Türkçe dersi vermekteyim. Ayrıca yabancılara Türkçe öğretimi de yapmaktayım ve sertifikam mevcuttur.