İzmir Karşıyaka Artıbir Özel Ders Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ARTIBİR ÖZEL DERS MERKEZİ

karşiyaka, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ARTIBİR ÖZEL DERS MERKEZİ, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 14.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1793 kurs/özel ders verenden 24 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. ARTIBİR ÖZEL DERS MERKEZİ, 148 gelen talepten 36 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TECRÜBELİ DERSHANECİ VE ÖZELDERSCİ HOCALARDAN OLUŞAN KADROMUZLA... HİZMETİNİZDEYİZ...İDDİALIYIZ ...
TÜM BRANŞLARDA  HER SEVİYEDEN ÖĞRENCİ İÇİN  TEOG/TYT/YKS/ALES/KPSS VE OKUL DESTEK ALANINDA YANINIZDAYIZ...  HEM ÖZEL HEM  GRUP DERSLERİ (4 KİŞİYE KADAR) VERİYORUZ...ADRESİNİZE DE ÖĞRETMEN GÖNDERİYORUZ.

Fotoğraflar
ARTIBİR ÖZEL DERS MERKEZİ

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.