İzmir Karşıyaka Burcu Selçuk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Burcu Selçuk

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Biyoloji Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , TYT Biyoloji Kursu , AYT Biyoloji Kursu , Biyoloji Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Burcu Selçuk, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 01.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2058 kurs/özel ders verenden 987 . sıradadır. Başta Lise Biyoloji Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Burcu Selçuk, 4 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege üniversitesi Biyoloji Bölümünden 2000 yılında mezun oldum. O zamandan bu yana çeşitli dershanelerde ve Bahçeşehir Kolejinde çalıştım şu anda da VIP hizmet veren  Q Eğitim de Biyoloji öğretmeni olarak çalışmaktayım.

Fotoğraflar

Biyoloji Özel Ders Nedir?

Biyoloji canlıların doğma, gelişme, üreme gibi yaşam evrelerini inceleyen bilim dalıdır. Aynı zamanda canlı bilimi olarak da adlandırılabilir. Bu bilim dalı ile ilgilenenlere de biyolog denir. Biyolojinin botanik, tıp ve zooloji gibi birçok eski dalı vardır. 19. yüzyılda bu dalları bünyesinde birleştirerek biyoloji ortaya çıkmış ve bu bilim dalı gelişmiştir. Bu sayede bilim insanları, bütün yaşayan varlıkların, ortak bazı özellikler taşıdıkları konusunda hemfikir olmuşlardır. Şimdi ise Biyoloji, dünya genelinde tüm okullarda öğretilen ana derslerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lise Biyoloji Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik biyoloji özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
9. Sınıftan 12. Sınıfa kadar tüm konuların titizlikle kavratılması ve bol soru çözümü yapılmaktadır
TYT hazırlıkta konu anlatımı ve yorum ağırlıklı hızlı soru çözümü yapılır
TYT ve AYT hazırlıkta başarı garantili konu anlatımı ve hızlı soru çözümleri yapılmaktadır.