İzmir Karşıyaka Dilan Erdoğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dilan Erdoğan

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Photoshop Kursu , Archicad Kursu , SketchUp Kursu , Teknik Resim Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Revit Kursu , Mimari Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dilan Erdoğan, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 25.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1859 kurs/özel ders verenden 192 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dilan Erdoğan, 96 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
mimarım 3 yıldır program dersi vermekteyim.Özellikle mimarlık ögrencilerine yönelik kurslar verebilirim.


Photoshop Nedir?

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.

Archicad Nedir?

ArchiCAD, Graphisoft tarafından mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım - Computer Aided Design / CAD) yazılımıdır. Graphisoft, 1984 yılında Macaristanda kurulmuştur. Firma Apple ile işbirliği yaparak, ArchiCAD yazılımını Apple kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürmüştür.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk ders programın çalısma mantıgi ve nasıl hızli kullanılabilinir taktikleri ogrenildikten sonra detayli plan kesit boyama ve render sonrasi postproduction ögretilir
Bir proje modelleme mantigı ve hızlı dogru modelleme teknikleri daha sonra vray ile doku isik yansima ic mekan ve dıs mekan rendır teknikleri ögretilir.