İzmir Karşıyaka Erdem Tüzen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erdem Tüzen

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Bateri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erdem Tüzen, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 27.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1806 kurs/özel ders verenden 26 . sıradadır. Başta Bateri olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erdem Tüzen, 12 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında

1981 yılında Denizli’de doğdu. 7 yaşında piyano ile tanıştı.13 yaşında Halk Oyunları eğitmeni sertifikası aldı.16 yaşında davulla tanıştı.Lise hayatını çeşitli amatör gruplarla konser vererek geçirdi.

1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ne okumaya gitti.Burada çeşitli sanatçı ve gruplarla profösyenliğe adım attı.2004 yılının sonunda üniversite eğitimi sürerken İstanbul’a taşındı.Başta Sezen Aksu olmak üzere birçok sanatçı ve grup ile çalıştı.Cem Aksel ve Volkan Öktem’den davul eğitimleri aldı.

Nail Yavuzoğlu ile Armoni,Solfej,Piyano dersleri aldı.Latin müziği başta olmak üzere Caz ve türevleri konusunda  araştırma ve çalışmalar yapmıştır.

www.erdemtuzen.com.tr  

Fotoğraflar

Bateri Nedir?

Bateri çalma, hızın yanı sıra denge ve akıcılık gerektirir. Düzenli olarak metronom ile çalışmalı ve single-stroke, double-stroke, paradidle, double paradidle, üçlemeler, altılamalar gibi el teknikleri, dörtlük ritmin üzerine dörtlük, sekizlik, onaltılık kick vuruşları gibi sağ ayak teknikleri (eğer twin pedal tercih edilirse sol ayak için de aynı egzersizler uygulanabilir), hi-hat ile dörtlük,sekizlik,onaltılık saymak gibi sol ayak teknikleri ve tabii ki el-ayak kombinasyonları gibi teknikler üzerinde alıştırma yapılmalıdır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ders İçeriği;
-Nota Eğitimi
-Temel Tutuş ve Vuruş
-Full set çalışması
-Ses ve Video kayıtı ile eğitime destek
-Davulsuz altyapı parçalarına davul ile eşlik etmek
-Görsel, işitsel ve kaynak desteği