İzmir Karşıyaka Fatih Aydinn

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih Aydinn

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Aydinn, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 30.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2060 kurs/özel ders verenden 147 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatih Aydinn, 330 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba, lise seviyesinde tüm ders ve sınavlara hazırlık için özel ders verebilirim.
Merhabalar, 7 yildir Kolej ve dersanede öğretmenlik yapmaktayim ve özel ders vermekteyim. Alan bilgisi ve güncel sistem konusunda kafanizda soru işareti olmasın.
Derslerini plan da halinde genelde haftalık olarak 2 ders seklinde ve öğrenci evi, benim evim , yada etüt merkezinde ders vermekteyim.
Yeni sistemde matematiğin önemini bu seneki sınavda görmüş olduk. Tyt için sadece matematik ve türkçe yaparak, ayt için mat2 yaparak istediği yerlere yerleşen bir sürü öğrencilerimiz oldu.
Hayelleriniz yüksekse ve ulasmak istiyorsaniz dersaneden ziyade özel derse yönelim. İlk bakış da pahalı gibi gözükse de uzun vadede hem kârlı hem de kesin çözüm olduğunu göreceksiniz.
Yoğun çalışmalarda ve 2-3 kişilik gruplarda kolaylık saglamaktayim.
İrtibata gecmeniz yeterli
İyi günler


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.