İzmir Karşıyaka Melih Güçlü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Melih Güçlü

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Melih Güçlü, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 08.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1803 kurs/özel ders verenden 677 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Melih Güçlü, 23 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yazılım merakı olan herkesin öğrenebileceği bir şey bende yazılım öğrenmek isteyen veya kendini geliştirmek isteyenler için kurs veriyorum daha önce bir çok büyük projede bulundum isteğinize göre web yazılım veya masaüstü programlama dersleri veriyorum şuan yazan fiyat saatlik ücrettir. Eğer yapabilirim derseniz ücret değişimi olmadan 30 dakika web yazılım 30 dakika masaüstü yazılımda anlatabilirim şuan için sadece pazarları kurs vermekteyim.Bootstrap Nedir?

Bootstrap,Twitter'ın Apache 2 lisansıyla açık kaynak yaptığı CSS,HTML araç kiti. CSS tarafından LESS'i kullanıyor.CSS ve JS hazır halde bulunuyor. Bootstrap ile CSS'ye tam anlamıyla hakim olabilirsiniz. Bootstrap ile oluşturulmak istenen projeler için özel olarak tasarlanmış JQuery eklentileri vardır.

Kodlama Nedir?

Kodlama diğer adıyla programlama kelime anlamıyla belirli şartlara ve düzene göre yapılması öngörülen işlemlerin bütünü anlamına gelir. Programlama bilgisayara ya da elektronik devre ve mekanik sistemlerden oluşan düzeneklere bir işlemi yaptırmak için yazılan komutlar dizisinin bütünü veya bir kısmı olarak tanımlanır.

Kodlama dersi aynı zamanda programlama ve yazılım dersi olarak da isimlendirilebilir. Kodlama dersi ile öğrencilere bilgisayar yazılımı geliştirmenin (programlamanın) temelleri öğretilmek amaçlanmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucu programlama eğitiminin öğrencilere yansıtıcılık, yaratıcılık, kural öğrenme ve kurallara uyma, problem çözme ve analitik düşünme, uzamsal düşünme becerileri gibi beceriler kazandırmaktadır (AKPINAR & ALTUN, 2014). Bu açıdan bakıldığında ilkokullarda verilecek olan kodlama dersinde amaç herkesi yazılımcı olarak yetiştirmek değil yukarıda sayılan bu nitelikleri kazanmasını sağlamaktır.

Günümüzde okur yazarlık tanımlarının içerisine bir de bilgisayar okur yazarlığı tanımı girmiştir. Bilgisayar okur yazarlığı en basit haliyle bilgisayarı kullanma yeteneği olarak tanımlansa da bilgisayar okuryazarı olan bir bireyin, çeşitli sorunların çözümünde, iletişim kurmada, bilgi edinmede bilgisayar kullanması ve bilgisayarın çalışma mantığı, bilgisayarda kullandığı programların nasıl geliştirildiği ve çalıştığı hakkında bilgi sahibi olması beklenmektedir (Akgül, Küpeli, & Kır, 2015).
Verilen Kursların Ayrıntıları
Yazılım merakı olan herkesin öğrenebileceği bir şey bende yazılım öğrenmek isteyen veya kendini geliştirmek isteyenler için kurs veriyorum daha önce bir çok büyük projede bulundum isteğinize göre web yazılım veya masaüstü programlama dersleri veriyorum şuan yazan fiyat saatlik ücrettir. Eğer yapabilirim derseniz ücret değişimi olmadan 30 dakika web yazılım 30 dakika masaüstü yazılımda anlatabilirim şuan için sadece pazarları kurs vermekteyim.

-