İzmir Karşıyaka Onur Akbal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Onur Akbal

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Onur Akbal, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 30.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1399 kurs/özel ders verenden 331 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Onur Akbal, 5 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İzmir Yüksek Enerji Enstitüsü Fizik lisans, Sabancı Üniversitesi Fizik Doktora Mezunuyum. Aynı üniversiteside halı hazırda Astrofizik dalında doktora sonrası araştırmacı olarak çalışıyorum. Geri kalan zamanımı ders vererek, birikimlerimi farklı yaş gruplarındaki arkadaşlara aktararak geçiriyorum. Eğitimde özellikle matematik ve fizik alanlarında birçok deneyimim bulunmaktadır. İzmir de Üniversite, Lise ve İlköğretim seviyelerinde Fen Bilimleri, Fizik ve Matematik dersleri vermekteyim. Konuları gerçekten özümseyip içselleştirerek akranlarınız arasında fark yaratmak istiyorsanız beraber çalışmaya başlayalım. İki haftada zaten farkı anlayacaksınız. Görüşmek üzere..  


Verilen Kursların Ayrıntıları
Dersler tamamiyle öğrencinin talebiyle yön bulacaktır. Ders kitapları ve diğer tüm ayrıntıları dersler başlamadan konuşacağız.