İzmir Karşıyaka Özel Ege 8 Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU

karşiyaka, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , SRC Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 77 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU, 140 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BİR BAHÇİVAN KURULUŞUDUR.
KALİTELİ EĞİTİMİN TEK ADRESİ
EHLİYETİN MARKASI
1988'DEN BU YANA SÜRÜCÜLER YETİŞTİREREK KURUMSAL KİMLİĞİ İLE YOLA DEVAM EDEN EGE SÜRÜCÜ KURSLARI...

Özel Ege Sürücü Kursları 1988 yılında ilk kez ödemişte faaliyete başlamış ve yurdumuzda gelişen eğitim sektörüne paralel olarak sürücü kursumuzda gelişmiş ve 14 şubeye ulaşmıştır.

Halihazirda yaklasik 200 m2 kapali alanda faaliyet gösteren sürücü kursumuz her sinif ehliyet için egitim vermektedir. Öğrencilerimizin egitimine, hatasiz olarak, konusunda uzman personelimizce hizmet vermekteyiz. A2-B-C-D-E-H sinifi ehliyet konusunda deneyim sahibi olan sürücü kursumuz 23 yıldan bu yana hizmet vermektedir. Değişen zamana uyum saglayarak her türlü yeniliğe açık olan ehliyet / direksiyon kursumuz sürücülerimizin daha bilinçli yetişmesini sağlamaktadır.
Türkiyede ehliyet konusunda herkesi bilinçlendirmek, trafike iyi bilinçli sürücüler yetiştirmek amacıyla, sizlere sundugumuz yeni web sitemiz www.egesurucukursu.com.tr de ehliyet almak, direksiyon dersi almak, sürücü kursuna yazılmak ve A2,B,C,D,E,H sınıfı ehliyet sahibi olmak isteyen tüm sürücülere ve sürücü adaylarına hizmet vermeye başladık.

Geçen süre içerisinde siz değerli dostlarımızdan da gördüğümüz destek ile 01.08.2009 tarihinden itibaren Gaziemir / İzmir adresinde sürücü kursu olarak ,12.02.2011 tarihinde iş makinası kursu olarak Ayrancılar /Torbalı / İzmir adresinde faaliyet gösteren şubelerimiz bünyemize katıldı.

Yeni açtığımız sürücü kursuyla artık sizlere daha yakınız. 251 95 22 gaziemir / 854 04 50 Ayrancılar telefondan bizlere ulaşabilirisinz veya web sitemizde telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım. Ehliyet, sürücü kursu, sürücü kursları, ehliyet sınav yerleri, direksiyon kursu, ehliyet sınav soruları, trafik dersi, direksiyon dersi, özel direksiyon ehliyet dersleri, ehliyet sınav kuralları ve benzeri konularda her türlü bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz.

Uzman ve tecrübeli hocalarımız ve eğitmenlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Ayrıca fiyatlarımızı ödeme şartlarımızı öğrenmeden yani bizlerle konuşmadan ehliyet almayın, sizlere tahmininizden daha yakınız.

Fotoğraflar
ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU ÖZEL EGE 8 SÜRÜCÜ KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
BİR BAHÇİVAN KURULUŞUDUR. KALİTELİ EĞİTİMİN TEK ADRESİ EHLİYETİN MARKASI 1988'DEN BU YANA SÜRÜCÜLER YETİŞTİREREK KURUMSAL KİMLİĞİ İLE YOLA DEVAM EDEN EGE SÜRÜCÜ KURSLARI...