İzmir Karşıyaka Özlem Yalçın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özlem Yalçın

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Disleksi Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Özgüven Kursu , Psikolojik Testler Kursu , Psikoterapi Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Motivasyon Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Özel Eğitim Kursu Kursu , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özlem Yalçın, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 21.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1865 kurs/özel ders verenden 722 . sıradadır. Başta Özel Eğitim Kursu olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özlem Yalçın, 41 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Psikoloğum. Özel eğitim öğrencilerine okuma yazma, ilkokul ortaokul öğrencilerine derslerinde destek eğitimi vermekteyim.


Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Özel Ortaokul Nedir?

Ortaokul, ilkokulu takip eden eğitim dönemine verilen isimdir.

1997 yılı öncesinde 5 yıllık ilköğretim eğitimi sonrasında öğrencinin eğitim gördüğü 3 yıllık eğitim kurumuydu. Bu öğretimden sonra ise öğrenci bir başka eğitim kurumu olan liseye devam ediyordu.

1997'de çıkarılan bir yasayla Türkiye'de ortaokul, ilkokulla birleştirilerek ilköğretim adını aldı.

2012 yılında yapılmış olan düzenlemelerden sonra; öğrencilerin öğrenim gördüğü birinci 4 yıl (1, 2, 3, 4. sınıflar) ilkokul, ikinci 4 yıl (5, 6, 7, 8. sınıflar) ortaokul ve üçüncü 4 yıl (9, 10, 11, 12. sınıflar) ise lise şeklinde isimlendirilmiştir.