İzmir Karşıyaka Tuğba Efe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğba Efe

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Archicad Kursu , SketchUp Kursu , Teknik Resim Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Corel Draw Kursu , Revit Kursu , Mimari Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğba Efe, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 16.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1859 kurs/özel ders verenden 133 . sıradadır. Başta Grafik Tasarım olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğba Efe, 97 gelen talepten 21 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yildir öğretmenlik yapmaktayim.


Archicad Nedir?

ArchiCAD, Graphisoft tarafından mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım - Computer Aided Design / CAD) yazılımıdır. Graphisoft, 1984 yılında Macaristanda kurulmuştur. Firma Apple ile işbirliği yaparak, ArchiCAD yazılımını Apple kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürmüştür.

SketchUp Nedir?

SketchUp, mimarlar, mühendisler, film yapımcıları, oyun geliştiricileri ve 3 boyutlu modelleme gerektiren hemen her alandaki kullanıcılar için tasarlanmış bir 3B Modelleme yazılımıdır. Arayüzü diğer çizim programları kadar karmaşık olmayan, sade bir arayüze sahiptir.