İzmir Karşıyaka Yalçın Kaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yalçın Kaya

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fotoğrafçılık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yalçın Kaya, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 25.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1602 kurs/özel ders verenden 422 . sıradadır. Başta Fotoğrafçılık olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yalçın Kaya, 10 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dijital fotoğraf makineleri ile birlikte fotoğraf çekmek çok yaygın bir etkinlik haline geldi.
Bu etkinliği daha eğlenceli ve yaratıcı bir hale getirmek istiyorsanız;
bunu bire bir eğitimlerle beraberce gerçekleştirebiliriz.
Fotoğraf makinesinin özelliklerinden, çekim tekniklerine kadar birçok konuyu işleyeceğimiz eğitimlerin ne zaman ve ne kadar süre yapılacağı, karşılıklı görüşerek belirlenebilir.
Eğitimler uygulamalıdır.


Fotoğrafçılık Nedir?

Fotoğraf makinesi, ışık ve kimyasal maddeler yardımıyla, nesneleri oldukları gibi veren, gösteren bir görüntü elde etme yöntemi ve sanatıdır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Dijital fotoğraf makineleri ile birlikte fotoğraf çekmek çok yaygın bir etkinlik haline geldi. Bu etkinliği daha eğlenceli ve yaratıcı bir hale getirmek istiyorsanız; bunu bire bir eğitimlerle beraberce gerçekleştirebiliriz. Fotoğraf makinesinin özelliklerinden, çekim tekniklerine kadar birçok konuyu işleyeceğimiz eğitimlerin ne zaman ve ne kadar süre yapılacağı, karşılıklı görüşerek belirlenebilir. Eğitimler uygulamalıdır.