İzmir Karşıyaka Yunus Gergez

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yunus Gergez

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fitness Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yunus Gergez, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 24.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 666 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yunus Gergez, 9 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2013-2014 FITNESS ATHLETİC FİZİK 2.LİĞİ  
2015-2016 FITNESS ATHLETİC  FİZİK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 6.LIĞI
EGE ÜNİVERSİTESİ BESYO
1. KADEME WELLNESS BELGESİ
DYNAMİCA FITNESS CENTER SPOR EĞİTMENİ          

Fotoğraflar

Fitness Nedir?

Fitness, genel olarak ülkemizde body building sporu ile özdeşleştirilir. Kelimenin anlamını tam olarak bilmeyen kişiler ise, çok farklı bir spor dalı olduğunu düşünür. Aslına bakarsanız fitness kelimesi, bu iki kavramı da tam olarak karşılamaz. Fitness sağlıklı olmak, formda olmak anlamlarını içerir.

BODYBUİLDİNG Nedir?

Vücut Geliştirme, (İngilizce'de Body Building) ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Rekabete dayalı bir spor olarak vücut geliştirmede, vücut geliştiriciler, jüri önünde fiziksel görünüşlerini çeşitli hareket serileriyle sergilerler.
Verilen Kursların Ayrıntıları