İzmir Konak Ahmetcelal Dur

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmetcelal Dur

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmetcelal Dur, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 09.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1851 kurs/özel ders verenden 459 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmetcelal Dur, 16 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SMMM STAJYERİYİM MUHASEBE DENETİM MALİYET MUHASEBESİ HUKUK KPSS ALAN DERSLERİ VERİYORUM


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.