İzmir Konak Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu

konak, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 21.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 36 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu, 222 gelen talepten 121 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kaliteli Eğitim
Kurumumuz 30 yılı aşkın eğitim tecrübesi ve alanında uzman öğretmenleri ile İngilizce’ye dair tüm detayları grammar, reading, listening, writing ve speaking olarak beşe ayrılan temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak sunmaktadır.
Seviyenize Uygun Programlar
Eğitim Kurumlarımızda İngilizcenizi temel seviyeden başlayarak üst düzey bir akademik İngilizce seviyesine kadar getirebilirsiniz. Eğitim öncesinde yapılan seviye tespit sınavı ile sınıflarımızı öğrencilerin seviyesine uygun ve homojen bir yapıda oluşturuyoruz.
5 Dil Becerisi Tam Öğrenme
Kurum olarak geçmişten günümüze kadar İngilizce eğitimdeki en büyük eksiliğin sadece grammar odaklı bir ders olduğunu düşünmekteyiz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, müfredatımıza Grammar becerisinin yanısıra Reading, Listening, Writing ve Speaking becerilerini de eklemiş bulunmaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce’yi bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Zengin İçerik
İngilizce’yi sadece dil bilgisi öğretmekten ziyade bir kültür olarak görmemiz sebebiyle İngilizce’de bulunan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle İngilizce’ye dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bunun yanısıra, farklı ders türlerimizle hem okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Fotoğraflar
Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu


Verilen Kursların Ayrıntıları
Akademık Batı Dıllerı olarak her durumda çözüm üreterek öğrencilerimize kolaylık sunmaya çalışırız. Sınıf dersleri ve İngilizce özel dersler şeklinde ayırdığımız hizmetler de yine bu amaç içindir. Çalışma saatleri, okul günleri, öğrenme şekilleri bakımından örneğin İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebiliyor, farklılıklara uyum sağlanmasını gerektirebiliyor. İster kişisel tercih, ister mecburi durumlar için size özel çözümler üretiriz.

Birebir özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre yabancı yada Türk öğretmenlerimizle devam eder. Eğitimcilerimiz arasından hedefinize uygun uzmanlık alanı edinmiş olanlar ile birlikte size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine öğretmenimizin uzmanlık alanından faydalanmanızı sağlarız. Özel derslerimizde öğrencimize istediği yabancı dilde okuma, yazma, anlama, çeviri ve konuşma becerisi gibi dilde hakimiyet unsuru alanlarda sizi üst seviyeye çıkaracak eğitim verilir. En kısa sürede ancak sağlam temellerle yabancı dil hakimiyeti sağlanır.
1984 'den Günümüze İngilizce Eğitiminde Tecrübe
1984 yılında Milli Eğitim Bakanlığının izniyle Türkiye'deki Akademik camiadan gelen yoğun talep üzerine ingilizcenin analitik sistemde İngiliz Dil Eğitimine farklı bakış açısı kazandırdığı için Özel Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumunu açtı. Bu kurumda bugüne kadar binlerce üniversite öğrencisi, üniversite öğretim görevlisi, öğretim üyesi, bürokrat, gazeteci, üst düzey kurum yöneticileri, kamu ve özel sektörde görevli personel yetiştirmiştir.Gerek M.E.B. ve gerekse Üniversitelerden gelen tebrik ve takdir yazılarının vermiş olduğu şevk ile çalışmalarını sürdüren Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumları, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden bir çoğunda görevlerini sürdürmekte olan asistan, araştırma görevlisi, öğretim üyeleri ile tüm üniversite ve yüksel okul öğrencilerine bu konudaki kazanımları nedeniyle ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.
34 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle ve değişen sınav sistemlerini takip eden eğitim kadrosu ile Akademik Batı Dilleri YDS'nin alternatifi olarak öğrenciler tarafından benimsenen YÖKDİL eğitimlerini Bursa, İzmir, Manisa ve Denizli merkezlerimizdeki Türkiye'nin önde gelen alanında uzman öğretmenleri ile Türkiye'nin en kapsamlı online dil platformu İngilizce UZEM ile 350 saatlik kontrolün sizde olduğu video modüllleri kapsamında ve 200 saat yüz yüze (sınıf içi eğitimi)olmak üzere toplamda 550 saatlik zengin programda vermektedir.

Aynı zamanda Akademik Batı Dilleri tarafından verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YÖKDİL maratonunda hazır hale gelirsiniz. YÖKDİL Sosyal, Sağlık, Fen Bilimleri olmak üzere 3 alandan oluşur. Uzman YÖKDİL eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm taktikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isapetli sunumlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir. Kurumumuzda YÖKDİL eğitimi güncel sınav sistemini yakından takip eden, her sınav sürecinde YÖKDİL sınava giren uzman eğitmenler tarafından dil bilgisi, kelime bilgisi, soru çözüm teknikleri ve uygulamaları gibi başlıklar altında toplamda 200 saat olarak verilmektedir.
Temel seviyeden Akademik seviyeye kadar eğitim veren kurumumuza İngilizce eğitimi almak için başvuran öğrencilerin hangi seviyede eğitim alacağına seviye tesit sınavı ile karar verilmektedir.
Bu sınav sonrasında hazırlık sınıflarına yerleştirilen öğrencilerimiz temel Grammar konularının işlendiği Grammar dersi ve temel seviye Reading, Listening ve Writing becerilerinin geliştirildiği Reading dersi ve bunlara ek olarak da Speaking dersleri almaktadır. Grammar derslerimizde İngilizce cümle yapısı, Türkçe cümle yapısı ile farkları, kelime türleri, temel tense’ler ve dil kuralları ele alınmaktadır.Reading derslerimizde ise temel seviyede bir okuma parçası ile vocabulary, phrasal verb ve phrase öğrenmeye yönelik word formation çalışması, okuduğunu anlama, dinlediğini anlama ve yazma çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerimiz kendi seviyesine uygun Speaking dersi ile tam bir İngilizce eğitimi almaktadır.
Kurumumuza başvuran öğrencilere yapılan seviye tespit sınavında temel Grammar konularında bilgisi olup da biraz daha karmaşık Tense ve Grammar yapılarında eksikleri olan ve Reading parçalarında basit düzey soruları yapıp da daha kompleks soru yapılarını yapamayan öğrencileri Hazırlık seviyesinin bir üstü olan HAZIRLIK PLUS sınıflarına yerleştirmekteyiz.
HAZIRLIK PLUS sınıflarındaki öğrencilerimiz basit tense’lerden ziyade Türkçe’de karşılığı bulunmayan daha karmaşık Tense’lerin ve üst düzey cümle yapılarının öğretildiği Grammar dersi ve Hazırlık sınıfından biraz daha üst seviye Reading parçalarının incelenip, okuduğunu anlama, dinleme ve yazma çalışmalarının yapıldığı Reading dersi ve seviyesine uygun şekilde konuşulan Speaking dersini almaktadır.
Temel İngilizce eğitimini almış fakat daha üst seviyede İngilizce ihtiyaç duyan pek çok Akademisyen, Doktor, Avukat, Banka Müdürü ve Üst Düzey Yönetici yetiştirmiş olan kurumumuz akademik kariyerinizde sizi bir üst seviyeye taşıyacak olan kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

34 yılı aşkın tecrübemiz ve kıdemli öğretmenlerimizle akademik derslerimizde teknik, hukuki, tıbbi, ticari ve akademik terminolojiyi içeren cümle analizleri ve çevirilerinin yanı sıra phrasal verb, phrase, idiom ve collacation kullanımlarını detaylı olarak vermekteyiz.
Nasıl günlük konuştuğumuz Türkçe ile iş hayatında ve akademik camiada kullanılan Türkçe arasında farklılıklar varsa aynı durum İngilizce için de geçerlidir. Türkiye’nin ilk akademik İngilizce eğitimi veren kuruluşu olan Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumları üst düzey İngilizce öğrenebileceğiniz bir İngilizce akademisidir.
1984’ten bugüne duyan pek çok Akademisyen, Doktor, Avukat, Banka Müdürü ve Üst Düzey Yönetici yetiştirmiş olan Akademik Batı Dilleri Akademik İngilizce 1 derslerinde cümle analizi becerisini geliştiren ve üst düzey cümleleri anlayabilecek düzeye gelen öğrencilerine Akademik İngilizce 2 derslerinde ticari, teknik,sosyal bilimler, tıbbi, hukuki ve ileri düzey metinler üzerinden akademik phrase örneklerini göstererek simultane paragraf çevirisi sunup, reading(okuma) parçaları, listening(dinleme) ve speaking(konuşma) becerinizi üst noktalara taşır.
Akademik phrase’lerin yanı sıra öğrencilerimiz aldığı derslerde pek çok collacation, idiom ve phrasal verb öğrenerek üst düzey metinlerin introduction, summary ve conclusion gibi temel bölümlerini kolaylıkla anlayıp nitelikli yabancı dil bilginiz ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissedersiniz.
Akademik Kariyere Sahip Dil Bilimci Eğitmenlerimizle üst düzey İngilizce eğitimi veren Akademik Batı Dilleri Akademik İngilizce 3 sınıflarında birçok firmanın istediği nitelikli yabancı dilin son bölümünü oluşturur. Diğer bütün seviyelerden üst bir düzeyde bulunan ticari sözleşme, teknik şartname, anlaşma, hukuki metin, tıbbi doküman ve akademik makale gibi metin analizlerini yaparak öğrendiklerini kolaylıkla anlayabilecek, ifade etmek istediklerini takılmadan sunup, sipariş mektubu, email gibi metinleri yazabilecek ve karşı tarafa aktaracak seviyeye ulaşıp nitelikli ingilizce ile farkındalık oluşturur.
Akademık Batı Dıllerı olarak her durumda çözüm üreterek öğrencilerimize kolaylık sunmaya çalışırız. Sınıf dersleri ve İngilizce özel dersler şeklinde ayırdığımız hizmetler de yine bu amaç içindir. Çalışma saatleri, okul günleri, öğrenme şekilleri bakımından örneğin İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebiliyor, farklılıklara uyum sağlanmasını gerektirebiliyor. İster kişisel tercih, ister mecburi durumlar için size özel çözümler üretiriz.

Birebir özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre yabancı yada Türk öğretmenlerimizle devam eder. Eğitimcilerimiz arasından hedefinize uygun uzmanlık alanı edinmiş olanlar ile birlikte size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine öğretmenimizin uzmanlık alanından faydalanmanızı sağlarız. Özel derslerimizde öğrencimize istediği yabancı dilde okuma, yazma, anlama, çeviri ve konuşma becerisi gibi dilde hakimiyet unsuru alanlarda sizi üst seviyeye çıkaracak eğitim verilir. En kısa sürede ancak sağlam temellerle yabancı dil hakimiyeti sağlanır.
Profesyonel Bir Tercüme...
Akademik Batı Dilleri 34 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel ve alanında uzman tercümanlarıyla yeminli, teknik, ticari, hukuki, tıbbi, akademik ve kurumsal metinlerinizi içeriğine uygun bir şekilde Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe dillerinde tercüme hizmeti vermektedir. Metinlerinizin tercümesi verilen süre içerisinde kurumsal bünyemiz altında çalışan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilip mutlaka proof-reading (düzeltme/kontrol) sonrası teslim edilmektedir. Detaylı bilgi almak için ofisimizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.
Böyle bir programımız yoktur. Talebe göre açılabilir.
Temel İngilizce eğitimini almış fakat daha üst seviyede İngilizce ihtiyaç duyan pek çok Akademisyen, Doktor, Avukat, Banka Müdürü ve Üst Düzey Yönetici yetiştirmiş olan kurumumuz akademik kariyerinizde sizi bir üst seviyeye taşıyacak olan kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

34 yılı aşkın tecrübemiz ve kıdemli öğretmenlerimizle akademik derslerimizde teknik, hukuki, tıbbi, ticari ve akademik terminolojiyi içeren cümle analizleri ve çevirilerinin yanı sıra phrasal verb, phrase, idiom ve collacation kullanımlarını detaylı olarak vermekteyiz.

Nasıl günlük konuştuğumuz Türkçe ile iş hayatında ve akademik camiada kullanılan Türkçe arasında farklılıklar varsa aynı durum İngilizce için de geçerlidir. Türkiye’nin ilk akademik İngilizce eğitimi veren kuruluşu olan Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumları üst düzey İngilizce öğrenebileceğiniz bir İngilizce akademisidir.
Üniversiteler arasında fark olsa da genellikle Proficiency Sınavı yılda 3 kez uygulanır. 34 yıllık eğitim geleneğine, tecrübesine ve de uzmanlığına sahip olan Akademik Batı Dilleri Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin hazırlık okullarında görev yapmış uzman kadromuz bu sınava yönelik üniversitenizin uygulamış olduğu proficiency sınav müfredatına uygun eğitim vermektedir.

Kurumumuz Üniversitelerde eğitim gören veya Üniversiteyi yeni kazanmış olup hazırlık okumak istemeyip bölüme geçmek isteyen öğrencilerimize puan alma odaklı eğitim modülü sunmaktadır. Hâli hazırda üniversitelerin hazırlık bölümlerinde öğrenim gören öğrencelerimize de üniversite müfredatlarına uygun üniversitede almış oldukları eğitimi destekleyen programlarımız da bulunmaktadır. Bunun yanında yoğunlaştırılmış Hazırlık Atlama (proficiency) programlarımız da mevcuttur. 78 Üniversiteyi yakından takip eden uzman eğitmenlerimiz Hazırlık Atlama Programları ile hedeflenen puanı almanızda yardımcı olup kariyerinize +1 yıl kazandırır.
YKS DİL 34 Yılllık Tecrübemiz sınav sistemindeki deneyimlerimiz yardımıyla yeni düzenlenen sınav formatına uygun hale getirdiğimiz ve Türkiye derecesi çıkarmış eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Akademik Batı Dilleri YKS DİL eğitimini öğrenci üzerinde okuma ve kelime bilgisini arttırmaya yönelik vermektedir. Sınav kelimeleri esas alınarak hazırlanan 11 ana kategorideki kelimelere, zarflara ve edatlara yeterli ağırlık verilerek kelime ve okuma çalışmaları yapılmaktadır. ÖSYM tarafından yapılan geçmişten günümüze sınavlar uzman eğitim kadromuz tarafından titizlikle analiz edilmiştir. Detaylı örnek anlatım ve çevirinin bulunduğu ingilizceuzem.com uzaktan öğretim desteği ve kitaplarımız ile okuma ve kelime alıştırmalarımız kelime-okuma hedeflerine ulaşmada öğrencilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Okuma, kelime ve Dil bilgisi bakımından belli bir seviyeye gelmiş öğrenciler için bir sonraki aşama sınav bölümlerine ve sorulara yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Hedefe ulaşabilmek için, öğrencilerin sınavda sorulan soru tipleriyle ilgili Sınav soru tiplerine yönelik yaprak testler, çıkmış sorular, özgün sorular verilmekte ve gerekli soru çözüm teknikleri öğrencilere derslerde anlatılmaktadır.

Akademik Batı Dilleri YKS DİL Eğitimini dikkatsizliği indirgeyen ve her türlü gereksiz tedaylardan arındırışlmış 500 saatlik video modülü ve 250 saatlik sınıf içi eğitim ile toplamda 750 saatlik zengin program ile sunmaktadır. Aynı zamanda Akademik Batı Dilleri tarafından verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YKS-DİL maratonunda hazır hale gelirsiniz. Uzman YKS-DİL eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm taktikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isapetli sunumlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir.
Akademik kariyere sahip uzman hocalarımızla sınav eğitimi de veren kurumumuz TOEFL Sınavına hazırlanırken birebir TOEFL denemeleri yapma imkanını size sunmaktadır. Kurumumuz TOEFL programını interaktif eğitim modülü ve zengin kaynakları ile reading, writing ve listening becerilerin yanı sıra speaking becerinizi geliştirme fırsatını size sunar.
Sınav eğitimlerinde önemli olanın pratiklik kazanmak olduğunu düşündüğümüz için yoğunlaştırılmış deneme sınavlarımız ve sınavda öğrenim+puan odaklı çalışma sistemimizi kolaylaştıracak olan ipuçları ve soru çözüm teknikleri ile hedefe ulaşılır.
34 yıllık eğitim geleneğine, tecrübesine ve de uzmanlığına sahip olan Akademik Batı Dilleri Türkiye'nin üniversite tecrübesine sahip en iyi kadroyla size en iyi şartlarda eğitim vermektedir. Kurumumuz IELTS programını interaktif eğitim modülü ve zengin kaynakları ile reading, writing ve listening becerilerin yanı sıra speaking becerinizi geliştirme fırsatını size sunar.
Kurumumuzda ücretsiz IELTS denemesine girebilir seviyenizi belirledikten sonra size uygun en iyi programa birlikte karar verebiliriz. Yoğunlaştırılmış IELTS programları ile de zamanla yarışan öğrencilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.
34 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle ve değişen sınav sistemlerini takip eden eğitim kadrosu ile Akademik Batı Dilleri YDS eğitimlerini Bursa, İzmir, Manisa ve Denizli merkezlerimizdeki Türkiye'nin önde gelen alanında uzman öğretmenleri ile Türkiye'nin en kapsamlı online dil platformu İngilizce UZEM ile 350 saatlik kontrolün sizde olduğu video modüllleri kapsamında ve 200 saat yüz yüze (sınıf içi eğitimi) olmak üzere toplamda 550 saatlik zengin programda vermektedir.

Aynı zamanda Akademik Batı Dilleri tarafından verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YDS maratonunda hazır hale gelirsiniz.Uzman YDS eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm teknikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isapetli sunumlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir. Kurumumuzda YDS eğitimi güncel sınav sistemini yakından takip eden, her sınav sürecinde YDS sınava giren uzman eğitmenler tarafından dil bilgisi, kelime bilgisi, soru çözüm teknikleri ve uygulamaları gibi başlıklar altında toplamda 200 saat olarak verilmektedir.