İzmir Konak Ege Püren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ege  Püren

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çello Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ege Püren , İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 31.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1670 kurs/özel ders verenden 581 . sıradadır. Başta Çello olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ege Püren , 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Güzel sanatlar lisesi mezunuyum branşım çello. Dokuz Eylülde müzik öğretmenliği üzerine lisans 2 öğrencisiyim.  Dokuz Eylül üniversitesi orkestrasında çello çalıyorum.

Fotoğraflar

Çello Nedir?

Çello ya da bir diğer adı ile Viyolonsel, 16. yüzyıl başlarında ilk örnekleri ile birlikte Fransa’da oluşumu başlamış olan ve diğer çalgılardan ayırıcı bir özelliğe sahip telli bir çalgıdır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Yaylı enstrumanlar perdesiz olduğundan sürekli pratik yapılması ve tabi ki birazcık işitme yeteneğinizin olması gerekiyor. Bu yüzden enstruman temin etmeniz çok önemlidir. Haftada 1 saat yapacağımız ders, pratik ve tekrarlarla uygulanmadığı sürece hiç bir işe yaramaz. Bunun dışında enstrumanların ilk aylarda çok sıkıcı olduğunu belirtmeliyim belirli bir seviyeye gelene kadar gerçekten bırakmak isteyebilirsiniz ama o seviyeye geldiğinizde hele ki çello gibi bir enstrumandan bir daha kopamayacağınızın garantisini verebilirim.