İzmir Konak Erdem Alim Kuş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erdem Alim Kuş

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Photoshop Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erdem Alim Kuş, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 07.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1807 kurs/özel ders verenden 489 . sıradadır. Başta Photoshop olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erdem Alim Kuş, 27 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde İllüstrasyon bölümüne 1.likle girdim. 3. Sınıftayım. Kurs almak isteyen kişilerin istediği amaca göre özel ders vermekteyim. Verdiğim kurslar aşağıdaki gibidir;

- Karakalem Desen Eğitimi
- Çizgiroman
- Karakter Tasarımı
- Dijital Ortamda İllüstrasyon Teknikleri
- Çocuklar İçin Resim Dersleri


Fotoğraflar

Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Photoshop Nedir?

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde İllüstrasyon bölümüne 1.likle girdim. 2. Sınıftayım. Kurs almak isteyen kişilerin istediği amaca göre özel ders vermekteyim. Verdiğim kurslar aşağıdaki gibidir; - Karakalem Desen Eğitimi - Çizgiroman - Karakter Tasarımı - Dijital Ortamda İllüstrasyon Teknikleri - Çocuklar İçin Resim Dersleri
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde İllüstrasyon Bölümü okuyorum. Dijital çizim ve photoshop dersi veriyorum.