Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erman  Aydoğanlar

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bateri Kursu , Türkçe Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erman Aydoğanlar, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 26.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 944 kurs verenden 167 . sıradadır. Başta Bateri olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. Erman Aydoğanlar, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
16 yıllık davulcudan profesyonel bateri dersleri. Dersler İzmir/Alsancak'ta bulunan davul stüdyomda bire bir olarak verilmektedir. İstenilen tarzda ve seviyede, notalı, bolca kaynak metot eşliğinde çalışma imkanımız vardır. Gerek akademik ciddiyette gerekse de keyif alma amacında olan herkes için bireyselleştirilmiş programlar uyguluyoruz. Ritm ile kalın...

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü mezunu Türk Dili Uzmanından Türkçe'nin dil bilgisi dersleri. Dersler bire bir olarak, tercih üzerine gerek kendi evimde gerekse de öğrencinin evinde yapılabilir. Liselere ve üniversitelere hazırlık programları ve öğrencinin okuldaki sınavlarına yönelik pekiştirici destek programı uygulanmaktadır. Türk dili ve edebiyatı alanında lisans, yüksek lisans ve pedagojik formasyon belgelerinin tümüne sahip bulunmaktayım.

Yorumlar