İzmir Konak Exam Center Izmir/Alac

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Exam Center Izmir/ALAC

konak, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Exam Center Izmir/ALAC, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 23.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1760 kurs/özel ders verenden 10 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Exam Center Izmir/ALAC, 298 gelen talepten 57 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Avustralya vatandaşıyim.Alanında IELTS, TOEFL, Proficiency ve Genel İngilizce öğretmenlik eğitimini Avustralya 'da almış, CELTA Sahibi, gerek kurumsal düzeyde, gerekse bireysel anlamda bir cok öğrenciyi amacına ulaştırmış yılların tecrübesine sahip bir öğretmenim. İzmir`de Kıbrıs Şehitlerin' de Kuruculugunu yaptıgım American Language Academy Consultation Exam Center 'da Kurucu /Öğretmen Olarak Çalışıyorum. Kurumumuzda ki Tüm Öğretmenlerimiz Native Statusunde olup, her öğretmenimiz, gerek yurt dışı gerekse yurt içinde bir çok başarılı öğrenci yetiştirmişlerdir. Sınav İngilizcesinde başarı oranımız %95 üzerindedir. Ayrıca her öğretmenimiz, yurt dışında uzun yıllar iş hayatında üst seviyelerde çalışmış olup İş ingilizcesine %100 hakimdirler. Daha fazla bilgi almak için bize www.examcenterizmir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar
Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC Exam Center Izmir/ALAC

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.