İzmir Konak Hayreddin Tuzel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hayreddin Tuzel

konak, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Algoritma Analizi Kursu , Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Web Tasarım Kursu , Yazılım Kursu , PHP Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Javascript Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hayreddin Tuzel, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 03.04.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1948 kurs/özel ders verenden 588 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hayreddin Tuzel, 14 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
Uluslararası bir şirkette bilgisayar mühendisi olarak çalışmaktayım.  Öğrencilikten itibaren yazılımla ilgilenmekteyim.

Derslerimi uluslararsı standartlara uygun bir müfredatta her yaş öğrenciye verebilirim.  Aynı zamanda Javascript, PHP gibi web teknolojileri üzerine de profesyonel dersler vermekteyim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Bootstrap 4 alanında sıfırdan bir tasarımı/HTML sayfasını yapabilecek yeterlikte sizi eğitebilirim.
Analitik düşünme, eleştirel düşünme, problem çözebilme, tasarım odaklı düşünme gibi önemli becerilerin önemi tüm dünya tarafında farkına varılıp bu yolda eğitim sistemlerinde değişimler yapmışlardır.  Elbette çocuklara kodlama eğitimi verebilmek için özel müfredatlara ihtiyaç vardır.

Tamamen batı standartlarına uygun şekilde hazırlanmış özel müfredatlarla çocuğunuzu geleceğin dünyasına hazırlayabilir, algoritma kavramının gelişmesine, analitik düşünme, eleştirel düşünme, problem çözebilme, tasarım odaklı düşünme yeteneğinin artmasına katkı sağlayabilirim.  Ayrıca verdiğim eğitimden memnun kalmamanız durumda  para iadesi garantisi vermekteyim.
Bir çok programlama diline ilişkin yazılım dersi verebilirim. Çocuklara yönelik özel dersler verebilirim.
İleri ve temel düzey PHP dersi verebilirim. Bu alanda Laravel Framework'üne ilişkin spesifik dersler verebilirim.
Javascript, PHP, HTML, C, C++, derslerini profosyonel olarak vermekteyim. Kodlama eğitiminin her yaştaki birey için önemine inanmaktayım. Aynı zamanda Özel kütüphanelere (Bootstrap, React, Jquery, Laravel, Node.js, Tokbox ) ilişkin eğitimlerde vermekteyim.
İleri ve temel düzey HTML5 dersi verebilirim.
İleri ve temel düzey CSS3 dersi verebilirim.
İleri ve temel düzey Jquerydersi verebilirim.
MVC paternine ilişkin Laravel Framework üzerinden ders verebilirim.
C programlama dersi programlama eğitimine giriş için en uygun dillerden birisidir. Bu kapsamda programlama mantığını oturtmak üzere C eğitimi verebilirim.
C++ programlama dersi programlama eğitimine giriş için en uygun dillerden birisidir. Bu kapsamda programlama mantığını oturtmak üzere C++ eğitimi verebilirim.
İleri ve temel düzey Javascript dersi verebilirim. Bu alanda bir çok yaygın kütüphaneye ilişkin (Jquery, React vb.) dersler verebilirim. Yine çok spesifik (Tokbox, cart.js vb.) kütüphanelere ilişkin dersler verebilirim.