İzmir Konak İ-Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İ-Akademi

konak, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Access Kursu , Web Tasarım Kursu , Grafik Tasarım Kursu , 3D Studio Max Kursu , CCNA Kursu , Yazılım Kursu , CCNP Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Android Uygulama Kursu , Dreamweaver Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , WordPress Kursu , Corel Draw Kursu , After Effects Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , C# Kursu , Excel Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , E-Ticaret Kursu , TOEFL Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İ-Akademi, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 18.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 512 . sıradadır. Başta Yazılım olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. İ-Akademi, 217 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.


Bil. Muhasebe Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.

Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.