Bu kursu paylaş
0 Yorum

İzmir Yediiklim Akademi

konak, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SPK Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Adli Hakimlik Kursu , Açıköğretim Kursu , İdari Hakimlik Kursu , ALES Kursu , YDS Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu

Kurs Veren Hakkında
İzmir merkezli olarak 2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye'nin ilk akla gelen kurumu olmuştur. Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda İzmir'de saygın bir kurs olarak yerini almıştır.

Hakkında
Eğitimlerimizde öğrenci memnuniyetini sağlamak en büyük ilkemizdir.Yılmadan çalışan sizleri, güzel günlere hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Misyon
Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olarak hizmet vermekteyiz. Sektörel tecrübenin akademik eğitimle buluşmasından doğan kurumumuz, sunduğu kariyer planlarıyla beraber öğrencilerini girecekleri sınavlara tam donanımlı olarak hazırlar.
Eğitimlerimizde öğrenci memnuniyetini sağlamak en büyük ilkemizdir. Hayallerini gerçekleştirmek için yılmadan çalışan sizleri, güzel günlere hazırlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz...


Verilen Kursların Ayrıntıları
KPSS ÖĞRETMENLİK, KPSS-A, KPSS LİSANS VE ÖNLİSANS KURSLARI

Yorumlar