İzmir Konak İzmir Yediiklim Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İzmir Yediiklim Akademi

konak, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SPK Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , İdari Hakimlik Kursu , DGS Kursu , YDS Kursu , Adli Hakimlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İzmir Yediiklim Akademi, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 15.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1806 kurs/özel ders verenden 252 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. İzmir Yediiklim Akademi, 107 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İzmir merkezli olarak 2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye'nin ilk akla gelen kurumu olmuştur. Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda İzmir'de saygın bir kurs olarak yerini almıştır.

Hakkında
Eğitimlerimizde öğrenci memnuniyetini sağlamak en büyük ilkemizdir.Yılmadan çalışan sizleri, güzel günlere hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Misyon
Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olarak hizmet vermekteyiz. Sektörel tecrübenin akademik eğitimle buluşmasından doğan kurumumuz, sunduğu kariyer planlarıyla beraber öğrencilerini girecekleri sınavlara tam donanımlı olarak hazırlar.
Eğitimlerimizde öğrenci memnuniyetini sağlamak en büyük ilkemizdir. Hayallerini gerçekleştirmek için yılmadan çalışan sizleri, güzel günlere hazırlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz...


SPK Nedir?

Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) sınavlarının genel amacı, sermaye piyasası alanında ihtisas personeli, yönetici, türev araçlar personeli, değerleme uzmanı, kredi derecelendirme uzmanı ve kurumsal yönetim derecelendirme uzmanı olarak çalışanların mesleki yeterliliklerini, bilgi ve tecrübelerini gösterir lisans belgesinin verilmesidir. Kurul tarafından düzenlenen lisanslama sınavları aksine bir karar alınmadıkça her yıl Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında yapılmaktadır.

YÖKDİL Sınavı Nedir?

Akademik personelin yabancı dil yeterliliğini belirlemek için YÖK tarafından yapılan sınavdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
KPSS ÖĞRETMENLİK, KPSS-A, KPSS LİSANS VE ÖNLİSANS KURSLARI