İzmir Konak Tangoizm Dans Stüdyo

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tangoizm Dans Stüdyo

konak, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Dancehall Kursu , Electro-Boogie Kursu , Locking Kursu , Sportif Latin Dansı Kursu , Tap Kursu , Twerk Kursu , Tango Kursu , Salsa Kursu , Hip Hop Kursu , Break Dans Kursu , Bachata Kursu , Swing Kursu , Flamenko Kursu , Capoeira Kursu , Cha Cha Kursu , Jive Kursu , Rock N Roll Kursu , Disco (Club) Kursu , Zumba Kursu , Samba Kursu , Rumba Kursu , Kizomba Kursu , Mambo Kursu , Hint Dansı Kursu , Pole Kursu , Jazz Kursu , Street Jazz Kursu , Free Style Kursu , Arjantin Tango Kursu , Kareografi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tangoizm Dans Stüdyo, İZMİR KONAK ve civarında hizmet vermekte olup 03.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2059 kurs/özel ders verenden 344 . sıradadır. Başta Electro-Boogie olmak üzere 30 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tangoizm Dans Stüdyo, 17 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tangoizm Dans Stüdyosu, içerisinde belge ve gerekli yetilere sahip eğitmenlerin bilgi ve becerilerini paylaştığı bir Tango Stüdyosudur.

Son iki yılın Avrupa Mundial Tango Yarışmasında derece almış, Türkiye'nin Tek Eğitmeni Burak Özçelik ile Arjantin Tango Kurs kayıtları başlamıştır.
Aynı zamanda Eğitmenimiz İzmir'in M.E.B Uzman Eğitmen Sertifikalı tek erkek tango eğitmeni olarak, tango derslerini gerekli titizlikle ve müfredata uygun şekilde işlemektedir.

* Partnersiz katılım mümkündür.
* Dilediğiniz kıyafet ve ayakkabı ile derse gelebilirsiniz.
* Dersler haftada 1 gün 1 saattir.
* Başlangıç seviye gruplar hizmet kalitesi ve verimlilik adına maximum 4-5 çift ile sınırlandırılmıştır.Fotoğraflar
Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo Tangoizm Dans Stüdyo

Dancehall Nedir?

Dancehall, kökenini Jamaika'dan alan bir müzik türüdür. 1970'lerde icra edilmeye başlanan bu müzik türü, reggae müzik türünün bir alt dalı olup, roots reggae alt türünün daha az siyasi ve dini tema içeren bir başka sürümü gibidir.[1] 1980'lerin ortalarından sonra bu müzik türünde yaygın olarak elektronik aletler kullanılmaya başlandı. Böylelikle meydana çıkan dijital dancehall (veya "ragga") müzikleri daha hızlı ritimler içermektedir. Dancehall şarkıları ayrıca genel olarak barındırdığı eşcinsellik karşıtı sözleriyle dikkat çekmektedir

Electro-Boogie Nedir?

Boogie-Woogie, Swing danslarının bir üyesi olan yarışma dansı ve sosyal danstır. Eşli olarak dans edilir. Amerika'da 1940lı yıllarda, 1930lı yılların Lindy Hop dansının basitleştirilmiş türü olan East Coast Swing dansından türemiştir. Bu dans için "Boogie-Woogie" terimi kullanılması Avrupa'da sınırlı kalmıştır.