İzmir Menemen Aytekin Hacıkerimoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aytekin HACIKERİMOĞLU

menemen, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Spor Koçluğu Kursu , Boks Kursu , Fitness Kursu , Kickboks Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu , Spor Akademisi Kursu , Besyo Hazırlık Kursu , Spor Lisesi Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aytekin HACIKERİMOĞLU, İZMİR MENEMEN ve civarında hizmet vermekte olup 16.05.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 269 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aytekin HACIKERİMOĞLU, 61 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öncelikle herkese merhaba arkadaslar Hayal satmayı seven birisi değilim, Birebir özel Personal Training hizmeti vermekteyim,  personal coach olarak İstanbul ve İzmir'de çeşitli Spor salonlarında Fitnes egitmenliği ve özel (Pt) eğitmenlik yaptım, 20 yılı aşkın süredir bu işle uğraşmaktayım,Ayrıca Boks ve Kick Boks antrenörlüğüde yapmaktayım, Kilo alma, kilo verme , Postür (duruş)  bozuklukları, Sağlıklı fit yaşam, yarışma ve mülakatlara sporcu yetiştirme gibi bir çok konuda sizlere yardımcı oluyorum. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.