İzmir Merkez Canses Özel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Canses Özel

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bisiklet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Canses Özel, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2059 kurs/özel ders verenden 606 . sıradadır. Başta Bisiklet olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Canses Özel, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eğitimleri 7 den 70 e herkes için birebir özel derslerde düşme, kaza riski olmadan denge ve sürüş tekniklerini kolayca öğretiyoruz.💫
İstediğiniz gün ve saatte güvenli bisiklet sürüş eğitimi veriyoruz.! @cansesozel_bisikletegitimi instagram sayfasından takip edebilirsiniz.


Bisiklet Nedir?

Bisiklet (Fr. İki Tekerli) ya da popüler olmayan eski adıyla velespit (Fr. Tez Ayak), motorsuz veya elektrik motorlu, iki veya üç tekerlekli, pedalli, insan gücü veya elektrik ile ilerleyen bir ulaşım aracıdır. Ulaşım ve eğlencenin yanı sıra bisiklet sporunda da kullanılır. BMX, Dağ bisikleti, şehir (hibrit) bisikleti, tandem (çift kişilik bisiklet), tur bisikleti, yol bisikleti gibi türleri vardır. Vitesli ve vitessiz türleri bulunmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları