İzmir Merkez Ege Doğan Dursun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ege Doğan Dursun

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bilgisayar Mimarisi Kursu , Algoritma Analizi Kursu , Yazılım Mühendisliği Kursu , İngilizce Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Zaman Yönetimi Kursu , Javascript Kursu , Python Kursu , ipad Kursu , kripto para Kursu , Mimari Proje Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Arduino Kursu , Bootstrap Kursu , iOS Kursu , Kodlama Kursu , Linux Kursu , Matlab Kursu , Objective C Kursu , SketchUp Kursu , Swift Kursu , Teknik Resim Kursu , Topsolid Kursu , Unity Kursu , Xsteel Kursu , Web Tasarım Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Sistem Uzmanlığı Kursu , Catia Kursu , SQL Kursu , Office Kursu , CCNA Kursu , Yazılım Kursu , CCNP Kursu , Java Kursu , Iphone Uygulama Kursu , Android Uygulama Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Dreamweaver Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Joomla Kursu , WordPress Kursu , Oracle Kursu , Revit Kursu , Illustrator Kursu , Flash Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , CNC Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , Çocuklar için İngilizce Özel Ders , Online İngilizce Kursu , E-Ticaret Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , Makine Proje Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu , AÖF İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , Online İş İngilizcesi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ege Doğan Dursun, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 337 . sıradadır. Başta Java olmak üzere 79 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ege Doğan Dursun, 99 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Oracle Sertifikalı Bilgisayar Mühendisinden Başlangıç - Orta - İleri Düzey Java & Android ile Mobil Uygulama Eğitimi
C, C++, C# ile Programlama Eğitimi
İngilizce veya Türkçe Dilde Eğitim
Girişimcilik Odaklı Yazılım Eğitimi
Python & Python ile Veri Bilimi Eğitimi
Yapay Zeka Eğitimi
Makine Öğrenmesi ve Derin Öğrenme Eğitimi
Yapay Sinir Ağları Eğitimi
Flutter ile Cross-Platform Android ve iOS Programlama Eğitimi


Bilgisayar Mimarisi Nedir?

Bilgisayar mimarisi dersi bilgisayar sistemlerinde donanım tasarımlarını öğretmeyi amaçlar. İşlemci yapısı, hızı, bellek kapasitesi gibi seçenekleri değerlendirerek belli bir sorunu çözmek için en uygun bilgisayar sistemlerini seçebilmemize yardım eder. Büyük ve embeded sistemler için kaliteli yazılımlar geliştirmemize olanak verir. Bilgisayar mimarisi en küçüğe ve en başarılıya ulaşmayı hedeflerken aynı zamanda maliyeti de göz önünde bulundurduğu için sanat ve bilimin ortak buluştuğu nokta olarak da tanımlanır. Bilgisayar mimarisi, bilgisayar parçalarının iç yapıları ve aralarındaki haberleşme bağlantıları ile ilgilidir. Komut kümesi mimarisi (ISA) bir bilgisayar donanımının, alt yüzey programcıya (sistem programları) görünen yüzüdür. ISA, makine dili komutları, programcıya görünen saklayıcıları ve işlemcinin doğal veri yapılarını içerir.

Özetle şu konuları içermektedir:
Performans kıyaslaması. Çevirici (assembly) programlama dili. Bilgisayar aritmetiği. İşlemci gerçekleştirme. Borulama yöntemi. Önbellek ve sanal bellek. Giriş/Çıkış yapılanması ve arabirimlemesi. Çoklu işlemciler.

Algoritma Analizi Nedir?

Algoritma analizi veya diğer adıyla algoritma çözümlemesi, bilgisayar biliminde bir algoritmayı çalıştırabilmek için gereken kaynakların (zaman, yer gibi) miktarının tespitidir. Algoritmaların çoğunluğu, rastgele seçilmiş uzunluktaki girdiler ile çalışmak için tasarlanmıştır. Genellikle, bir algoritmanın verimlilik veya çalışma zamanı, adımların sayısı (zaman karmaşıklığı) veya depolama yerleri (alan karmaşıklığı)'nin girdi uzunluğuyla ilişkili olan işlev olarak ifade edilir. Algoritma çözümlemesi, verilmiş olan hesaplamalı bir bilinmezi çözen herhangi bir algoritma aracılığıyla gereksinim duyulan kaynaklar için kuramsal tahminleri sağlayan hesaplamalı karmaşıklık kuramının önemli bir parçasıdır. O, verimli algoritmaları bulabilmek veya kıyaslayabilmek için bir anlayış geliştirmemizi sağlar. İşlenen konular şu şekildedir: Algoritmaların Analiz ve Tasarımı. O-notasyonu. Dinamik programlama. Backtracing ve Branch and Bound yöntemleri. Alt sınır teorisi. Sıralama ve arama algoritmalarının matematiksel karmaşıklığı. Grafik algoritmaları. NP-zor ve NP-tam problemleri. Temel NPC problemleri. Dizgi işleme algoritmalarının analizi. Paralel algoritmalara giriş.
Verilen Kursların Ayrıntıları
-
Küçük yaşlardan beri bilgisayar bilimine karşı ilgiliyim. Kariyerimdeki temel vizyonum; hızla gelişen ve dijitalleşen dünyada inovasyonun ve girişimciliğin önemi doğrultusunda kendimi geliştirmek, katma değeri yüksek projelerde yer almak, bilgi ve tecrübelerimi aynı vizyonu paylaşan kişilerle paylaşmaktır. Hızla yaygınlaşan ve ucuzlaşan mobil platforma yönelik; yapay zeka, makine öğrenmesi, bilgisayar görüşü, blockchain, e-ticaret, VR/AR gibi modern teknolojilerin entegrasyonu temel ilgi alanlarımdandır.
Oracle Sertifikalı Bilgisayar Mühendisinden Başlangıç-Orta-İleri Düzey Java & Android ile Mobil Uygulama Eğitimi C ile Programlama Eğitimi İngilizce veya Türkçe Dilde Eğitim Girişimcilik Odaklı Yazılım Eğitimi