İzmir Karşıyaka Erturgut Sanat Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erturgut Sanat Merkezi

karşiyaka, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Yazarlık Kursu , Mandala Dansı Kursu , Oyun Havası Kursu , Pachanga Kursu , Popping Kursu , Oryantal Kursu , Horon Kursu , Sirtaki Kursu , Zeybek Kursu , Düğün Dansı Kursu , Roman Kursu , Halk Oyunları Kursu , Merenge Kursu , Kafkas Kursu , Rueda Kursu , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Bateri Kursu , Akustik Gitar Kursu , DJ Kursu , Yan Flüt Kursu , Elektro Gitar Kursu , Çocuk Müzik Kursu , Bas Gitar Kursu , Şan Kursu , Çello Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Bağlama Kursu , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Klarnet Kursu , Saksafon Kursu , Diksiyon Kursu , İletişim Kursu , Yönetmenlik Kursu , Fotoğrafçılık Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erturgut Sanat Merkezi, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 10.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 546 . sıradadır. Başta Çocuk Müzik olmak üzere 43 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erturgut Sanat Merkezi, 502 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Erturgut Sanat Merkezi 2007 yılından beri, müzik kursu, resim kursu, yazarlık kursu, tiyatro kursu, fotoğraf kursu, diksiyon kursu, dans kursu alanlarında Türkiye'nin en büyük sanat merkezlerinden biri olarak hizmet vermekte ve çeşitli atölyeler düzenlemektedir.

Fotoğraflar
Erturgut Sanat Merkezi Erturgut Sanat Merkezi Erturgut Sanat Merkezi Erturgut Sanat Merkezi

Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Tiyatro Nedir?

Tiyatro, bir sahnede, seyirciler önünde oyuncuların sergilenmesi amacıyla hazırlanmış gösterilerdir. Farklı bir şekilde duyguların ve olayların hareket (jest)ve konuşmalarla anlatılmasıdır. Genel olarak temsil edilen eser anlamında da kullanılır. Tiyatro, bir sahne sanatıdır. Tiyatro eseri, olayları oluş yoluyla gösterir. Bu yönüyle konuşma ve eyleme dayanan bir gösteri sanatı olarak da tanımlanabilir.

Tiyatro dersleri kurstan kursa küçük farklılıklar gösterse de genellikle aynı program üzerine şekillendirilir. Çoğu sahne tutkunu için tutkuya dönüşen bu sanat kişilere kendilerini keşfetmelerini sağlayacak unutulmaz deneyimler kazandıracaktır.

Sahne tozunu bir kez yuttuğunuzda, bir kez dahi alkışlandıktan sonra bu heyecandan vaz geçmek istemeyeceksiniz. Eğitimlerin ders programını ve içeriğini merak ediyorsanız eğer;

Program İçeriği

Ses
Beden Dili
Şan
Doğaçlama
Nefes
Diksiyon
Tiyatro Dili
Oyunculuk Teknikleri
Toplu Oyunculuk
Tiyatro Tarihi ve Kuramları
Dans
Yaratıcı Drama
Fonetik
Artikülasyon
Sahne Arkası

Kurslara Kimler Katılabilir?

Sanata saygısı ve tiyatroya merakı olan herkes katılabilir. Perde bir kez de sizin için açılsın istiyorsanız, sahne sizi bekliyor.

7-13 yaş arası Çocuk Grubu
14-18 yaş arası Genç Grubu
18 ve üstü için Yetişkin Gruplarına katılabilirsiniz