Kütahya Merkez Koçumla Birebir Öğreniyorum

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Koçumla Birebir Öğreniyorum

merkez, KÜTAHYA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Fen Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Koçumla Birebir Öğreniyorum, KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 54 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta LGS (TEOG) olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Koçumla Birebir Öğreniyorum, 47 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlköğretim ve liseye giriş sınavına (LGS) sınavına hazırlık aşamasında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Sınavlara hazırlığın yanında aslında eğitimin en önemli unsurlarından olan rehberlik hizmetlerini de öğrenciye sunmaktayız. Etkili çalışma yöntemleri, sınav kaygısını azaltma, planlama, veliye danışmanlık, başarıyı raporlama gibi daha birçok hizmet rehberlik hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Fotoğraflar
Koçumla Birebir Öğreniyorum Koçumla Birebir Öğreniyorum Koçumla Birebir Öğreniyorum Koçumla Birebir Öğreniyorum