Kütahya Merkez Koçumla Birebir Öğreniyorum

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Koçumla Birebir Öğreniyorum

merkez, KÜTAHYA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Fen Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Koçumla Birebir Öğreniyorum, KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 71 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta LGS (TEOG) olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Koçumla Birebir Öğreniyorum, 55 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlköğretim ve liseye giriş sınavına (LGS) sınavına hazırlık aşamasında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Sınavlara hazırlığın yanında aslında eğitimin en önemli unsurlarından olan rehberlik hizmetlerini de öğrenciye sunmaktayız. Etkili çalışma yöntemleri, sınav kaygısını azaltma, planlama, veliye danışmanlık, başarıyı raporlama gibi daha birçok hizmet rehberlik hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Fotoğraflar
Koçumla Birebir Öğreniyorum Koçumla Birebir Öğreniyorum Koçumla Birebir Öğreniyorum Koçumla Birebir Öğreniyorum

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.