İzmir Merkez Murat Türk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Türk

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yaşam Koçluğu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Türk , İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 04.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1612 kurs/özel ders verenden 308 . sıradadır. Başta Yaşam Koçluğu olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Murat Türk , 3 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kişisel Gelişim, Yeni Nesil Satış Koçluk, Etkin Iletişim Becerileri, Satış Sonrası Hizmetleri, Motivasyon Koçluk, Müşteri Analizi, Beden Dili, ihtiyaç duyduğunuz bir çok alanda kişisel gelişim uzmanı dan destek alabilirsiniz.


Yaşam Koçluğu Nedir?

Yaşam koçluğu, en basit anlatımla hayallerinizi planlara, planlarınızı da gerçeğe dönüştürmektir.

Koçla yapacağınız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Bunu yaparken, size yeni bakış açıları kazandırmak gibi farklı teknikler kullanırız. Böylece hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Görüşmelerde, sizin önceliklerinizi dikkate alarak birlikte ortak bir strateji geliştiririz.

Neden ve niye sorularını sormayız. Geçmişe bakmayız. Şu an bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz noktaya nasıl varacağınıza yoğunlaşırız.

Yaşam Koçluğu, akıl ve ruh sağlığı yerinde olup, hayatında geldiği noktada kendisini mutsuz hisseden, aradığı yönü bulamayan ya da o yöne doğru nasıl ilerleyeceğini bilemeyen kişiler içindir.

Yaşam Koçluğu'nda koçun doğruları değil sizin doğrularınız hayata geçirilir.

Yapılan çalışmanın esası, sorularla duruma yeni açılardan bakmanızı, daha önce farkına varmadığınız çözümleri görmenizi sağlamaktır.

Yaşam koçu bir rehberdir. Hedefe varış ancak koçla birlikte yürümeniz, kararlaştırılan haftalık uygulamaları yerine getirmenizle mümkün olur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Kişisel Koçluk, Satış Ekip Koçluk, Sıfır 'dan Ekip Oluşturma, Gelişmek Istediğiniz Ister iş ister sosyal yaşam ile tüm eğitimleri 10 yıllık uzmanın 'dan destek alabilirsiniz.