Bu kursu paylaş
0 Yorum

TYD GIDA BİLİŞİM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

merkez, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Cake Pops (Çikolata Buketi) Kursu , Kurabiye Kursu , Keskin Kenarlı Pasta Kursu , Butik Pasta Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
TYD GIDA BİLİŞİM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 13.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 926 kurs verenden 286 . sıradadır. Başta Butik Pasta olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. TYD GIDA BİLİŞİM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., 9 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
HF Atölye, Handenin Fırını ürünlerinin hazırlandığı butik atölyede, butik pastacılık eğitimlerinin yapıldığı, genellikle 4 kişilik eğitimlerden oluşan ve kurs takviminde belirtilen zamanlarda eğitimlerin planlandığı bir organizasyondur.

Bilişimci Annenin bebeği için yapmak istediği doğum kurabiyelerinden, eşinin birkaç valiz pasta malzemesini yurtdışından yanında getirmesiyle filizlendi Handenin Fırını. Butik Lezzetlerle uğraşma, kendi işini yapma hayali ile başlayan projemiz, başlangıçta çevremize yeter düşüncesiyle kurulan küçük işletmemizle büyüdü ve  ''Mutlu Anlarınıza Tatlı Lezzetler'' katan bir fırına dönüştü.

Kim bilir ileride belkide bu fırından işimizle ilgili hayalimizdeki diğer düşleri hayata geçirme fırsatları yakalarız.

2012 yılında başladığımız bu lezzet yolculuğunda sizlere Butik Pasta'dan, Macaron'a Çikolata'dan Kurabiye'ye Cupcake'lerden Popcake'lere kadar birçok farklı lezzeti HF Atölyede siparişinize özel taze olarak üretiyoruz. Siparişlerinizi dilediğiniz gibi özelleştirme imkanına sahipsiniz. Ürünlerimiz özel üretim olduğu için birkaç gün öncesinden sipariş vermeniz gerekiyor.

Felsefemiz herzaman müşterilerimize özel ve taze lezzetler sunmak. Butik Pastalarımız sadece İzmir ve çevresine adrese teslimat yapılırken diğer lezzetlerimiz Türkiye'nin heryerine kargo ile güvenli bir şekilde sevk edilmektedir veya Dilerseniz siparişlerinizi Atölyemizden de teslim alabilir bir kahvemizi içebilirsiniz.Yorumlar