İzmir Merkez Ufuk Kapar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ufuk  Kapar

merkez, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ufuk Kapar, İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 1167 . sıradadır. Başta Fransızca olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ufuk Kapar, 33 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fransada doğdum ve büyüdüm şuan da fransız dili ve edebiyatında öğrenim görmekteyim ege bölgesinde ders vermekteyim.Fransız lisesinde öğrenim gören ya da fransızcaya başlamak isteyenlere yardımcı olmak isterim


Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.

Verilen Kursların Ayrıntıları