Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık

merkez, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: NLP Kursu , Veri Analizi Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Görgü Kuralları Kursu , Hipnoz Kursu , Konsantrasyon Kursu , Özgüven Kursu , Zihin Haritaları Kursu , Psikodrama Kursu , Melek Koçluğu Kursu , Mentörlük Kursu , Satış Koçluğu Kursu , Kariyer Koçluğu Kursu , Öfke Kontrolü Kursu , Geometrik Ölçülendirme Ve Tolerans Seçimi Eğitimi Kursu , Siyaset Koçluğu Kursu , Kuantum Yaşam Koçluğu Kursu , Sosyal Gelişim Kursu , Rüya Analizi Kursu , Süreç Yönetimi Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Motivasyon Kursu , Progresyon Kursu , Feng Shui Kursu , Ölçme Tekniği ve Kontrol Kursu , Hedef Koçluğu Kursu , Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi Kursu , EFT Kursu , Nefes Koçluğu Kursu , Nefes Kursu , Kriz Yönetimi Kursu , MMPI Kursu , Yaratıcı Okuma Kursu , Mandala Kursu , Mental Aritmetik Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Stres Yönetimi Kursu , EMDR Kursu , Tomatis Kursu , Wellness Kursu , Proje Yönetimi Kursu , Zeka Oyunları Kursu , Psikolojik Testler Kursu , Spor Koçluğu Kursu , Yönetici Koçluğu Kursu , Theta Healing Kursu , İnovasyon Kursu , Farkındalık Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Değişim Yönetimi Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık , İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 852 kurs verenden 272 . sıradadır. Başta EFT olmak üzere 50 farklı kurs vermektedir. Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık , 10 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
15 Yıllık Uzman Kisisel Gelişim ve Satış Pazarlama Uzmanın dan
Kişisel Gelişim, Yeni Nesil Satış Pazarlama Stratejileri,Etkin Iletişim, Beden Dili, Müşteri ve Ürün Analizi, Satış Sonrası  Hizmetler, Kariyer Koclugu vb. Sizin ve Firmanizda Personellerinizin Ihtiyaç Duyduğu Tüm Egitim lere Çok Uygun Fiyatlarla Ulaşabilirsiniz. Amacımız siz işinizi büyütürken bırakın biz personelin izin gelişimini tamamlayalım.

Fotoğraflar
Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık

Verilen Kursların Ayrıntıları
Değişen ve gelişen dünya ile birlikte bir hizmet ya da ürüne ulaşmak isteyen müşterilerin satın alma eğilimlerinde de değişim yaşanmaktadır. YENI NESIL SATIS PAZARLAMA EĞİTİMLER ILE HIZMETINIZDEYIZ.
UNUTMAYIN SATIN ALMAYAN MÜŞTERİ YOKTUR, SATAMAYAN SATICI VARDIR.
Yönetim başlı başına liderlik etmek olduğundan bir kurum ya da kuruluşta liderlik ettiğiniz ya da edeceğiniz personel veya insan topluluklarına, sahip oldukları farklılıkları da goz önünde bulundurarak en iyi verimi alma sanatıdır.

Yorumlar