İzmir Merkez Murat Türk Kocluk Ve Eğitim Danışmanlık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık

merkez, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Değişim Yönetimi Kursu , EFT Kursu , EMDR Kursu , Farkındalık Kursu , Görgü Kuralları Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Hedef Koçluğu Kursu , İnovasyon Kursu , Kariyer Koçluğu Kursu , Kuantum Yaşam Koçluğu Kursu , Mandala Kursu , Melek Koçluğu Kursu , Mental Aritmetik Kursu , Mentörlük Kursu , MMPI Kursu , Nefes Kursu , Nefes Koçluğu Kursu , NLP Kursu , Öfke Kontrolü Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Özgüven Kursu , Progresyon Kursu , Proje Yönetimi Kursu , Psikodrama Kursu , Psikolojik Testler Kursu , Rüya Analizi Kursu , Satış Koçluğu Kursu , Siyaset Koçluğu Kursu , Spor Koçluğu Kursu , Stres Yönetimi Kursu , Süreç Yönetimi Kursu , Theta Healing Kursu , Tomatis Kursu , Veri Analizi Kursu , Wellness Kursu , Yaratıcı Okuma Kursu , Yönetici Koçluğu Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Zeka Oyunları Kursu , Zihin Haritaları Kursu , Feng Shui Kursu , Hipnoz Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Konsantrasyon Kursu , Motivasyon Kursu , Sosyal Gelişim Kursu , Kriz Yönetimi Kursu , Geometrik Ölçülendirme Ve Tolerans Seçimi Eğitimi Kursu , Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi Kursu , Ölçme Tekniği ve Kontrol Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık , İZMİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 555 . sıradadır. Başta EFT olmak üzere 50 farklı kurs/özel ders vermektedir. Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık , 51 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 Yıllık Uzman Kisisel Gelişim ve Satış Pazarlama Uzmanın dan
Kişisel Gelişim, Yeni Nesil Satış Pazarlama Stratejileri,Etkin Iletişim, Beden Dili, Müşteri ve Ürün Analizi, Satış Sonrası  Hizmetler, Kariyer Koclugu vb. Sizin ve Firmanizda Personellerinizin Ihtiyaç Duyduğu Tüm Egitim lere Çok Uygun Fiyatlarla Ulaşabilirsiniz. Amacımız siz işinizi büyütürken bırakın biz personelin izin gelişimini tamamlayalım.

Fotoğraflar
Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık Murat Türk Kocluk ve Eğitim Danışmanlık


Verilen Kursların Ayrıntıları
Değişen ve gelişen dünya ile birlikte bir hizmet ya da ürüne ulaşmak isteyen müşterilerin satın alma eğilimlerinde de değişim yaşanmaktadır. YENI NESIL SATIS PAZARLAMA EĞİTİMLER ILE HIZMETINIZDEYIZ.
UNUTMAYIN SATIN ALMAYAN MÜŞTERİ YOKTUR, SATAMAYAN SATICI VARDIR.
Yönetim başlı başına liderlik etmek olduğundan bir kurum ya da kuruluşta liderlik ettiğiniz ya da edeceğiniz personel veya insan topluluklarına, sahip oldukları farklılıkları da goz önünde bulundurarak en iyi verimi alma sanatıdır.