Bu kursu paylaş
0 Yorum

DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU

narlidere, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU, İZMİR NARLIDERE ve civarında hizmet vermekte olup 20.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 852 kurs verenden 48 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU, 8 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
10 Yıllık tecrübe ile; Öğrencilerimizle soru çözüm teknikleri, Okul ve YGS-LYS sınavlara hazırlık çalışmaları  yapmaktayız. Derslerimizde öğrencimizin kendi potansiyelini keşfedip yapabileceğine dair inancı oluşturmak önceliğimizdir. Deneyimli öğretmen kadromuzla ve öğrencilerimizle belirlediğimiz programları, her seviyeye uygun doğru kaynak seçimleriyle ve ayrıca geriye dönük düzenli tekrarlarla sürdürmekteyiz..

Narlıdere Prof. Dr. Aziz Sancar Ortaokulu (eski adıyla 12 Eylül Ortaokulu) karşısında bulunan kurs merkezimizde tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Müfredat aynı olsa da öğrencilerimizin her birinin kendine özgü bireyler olduklarının farkındayız. Deneyimli öğretmen kadromuz ve rehberlik hizmetlerimiz ile öğrencilerimizin eksik kaldığı noktaları saptayarak kaliteli eğitim sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Bir eğitimin başarısındaki sırrın ve öğrenci eğitimindeki en önemli koşulun sevgi olduğuna inanarak yola çıktık. Her zaman her koşulda sevildiğini bilen ve değerli olduğunu hisseden öğrenciler, duygusal gelişim açısından dengeli, sosyal gelişim yönünden öz güvenli bireyler olarak yetişirler.

Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinen, demokratik anlayışı benimseyen, çağdaş eğitim teknolojilerinden yararlanarak bilgi ve becerilerle donatılmış, bilgiyi üreten, kullanan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, ulusal çıkarlarını koruyan ve ülke hizmetlerine sunan performansı yüksek bireyler yetiştirmek için çabalıyoruz

Fotoğraflar
DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU DESTEK ETÜD MATEMATİK KURSU

Verilen Kursların Ayrıntıları
Detaylı bilgi için lütfen arayınız
GÜLTEN GÜNDOĞAN 0532 253 36 60
GÜRKAN GÜNDOĞAN 0530 462 00 44
Detaylı bilgi için lütfen arayınız
GÜLTEN GÜNDOĞAN 0532 253 36 60
GÜRKAN GÜNDOĞAN 0530 462 00 44
Detaylı bilgi için lütfen arayınız
GÜLTEN GÜNDOĞAN 0532 253 36 60
GÜRKAN GÜNDOĞAN 0530 462 00 44
Matematik derslerimizde, bu dersin aslında ne kadar keyifli ve kolay olduğunu fark edecek ve ezberletmek yerine öğretmeyi hedef almış bir zihniyetle başarınızı daha yüksek seviyelere taşıyabileceksiniz.

Dersleri işlerken kendi materyallerimizden yararlanmaya özen gösteriyor, aynı veya farklı okullarda okuyan birçok öğrencimizle çalıştığımız için onların benzer kaynaklarını öğrencimizle paylaşıyoruz.

Yorumlar