İzmir Narlıdere Luvi Sanat Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Luvi Sanat Merkezi

narlidere, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Dramaturji Kursu , Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Seramik Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Karakalem Kursu , Yağlı Boya Kursu , Yazarlık Kursu , Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Klarnet Kursu , Bateri Kursu , Akustik Gitar Kursu , Yan Flüt Kursu , Elektro Gitar Kursu , Çocuk Müzik Kursu , Konservatuar Kursu , Bas Gitar Kursu , Armoni Kursu , Çello Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Bağlama Kursu , Diksiyon Kursu , Beden Dili Kursu , Photoshop Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Luvi Sanat Merkezi, İZMİR NARLIDERE ve civarında hizmet vermekte olup 28.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2088 kurs/özel ders verenden 68 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 28 farklı kurs/özel ders vermektedir. Luvi Sanat Merkezi, 374 gelen talepten 19 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıldır işinin ehli eğitmenlerle gitar, bağlama, piyano, keman ve yan flüt dersleri vermekteyiz. Güzel sanatlara ve konservatuvara hazırladığımız onlarca öğrencinin yanı sıra hobi amaçlı aramıza katılan öğrencilerimiz ile günden güne büyüyen bir aileyiz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Karakalem  derslerimiz alanında uzman, güzel sanatlar bölümü mezunu hocalar tarafından verilmektedir. Haftada bir 2 saat ayda toplam 8 saat standart eğitim şeklimizdir. Dersler özel olarak, hoca ile birebir verilmektedir. Grup derslerimiz de mevcuttur. Sizin isteğiniz doğrultusunda ders sayısı arttırılıp, azaltılabilmektedir.  Kurs gün ve saatleri sizin ve hocamızın ortak uygun zamanına göre düzenlenir. Herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.
Klarnet derslerimiz alanında uzman, konservatuvarların kalrnet bölümü mezunu hocalar tarafından verilmektedir. Haftada bir 1 saat ayda toplam 4 saat standart eğitim şeklimizdir. Dersler özel olarak, hoca ile birebir verilmektedir. Sizin isteğiniz doğrultusunda ders sayısı arttırılıp, azaltılabilmektedir.  Kurs gün ve saatleri sizin ve hocamızın ortak uygun zamanına göre düzenlenir. Herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.
Elektro gitar derslerimiz alanında uzman, konservatuvarların gitar bölümü mezunu hocalar tarafından verilmektedir. Haftada bir 1 saat ayda toplam 4 saat standart eğitim şeklimizdir. Dersler özel olarak, hoca ile birebir verilmektedir. Grup derslerimiz de mevcuttur. Sizin isteğiniz doğrultusunda ders sayısı arttırılıp, azaltılabilmektedir.  Kurs gün ve saatleri sizin ve hocamızın ortak uygun zamanına göre düzenlenir. Herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte "elektro gitar çalmaya klasik gitarla başlanır" gibi söylemler yanlıştır. İstediğiniz gitar türünde eğitim alabilirsiniz.