İzmir Karşıyaka Özel Yenı Yaşam Estetisyenlik Ve Masaj Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

özel yenı yaşam estetisyenlik ve masaj kursu

karşiyaka, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Botoks Kursu , PRP Kursu , Estetisyenlik Kursu , Epilasyon Kursu , Kalıcı Makyaj Kursu , Masaj Kursu , Cilt Bakımı Kursu , Protez Tırnak Kursu , İpek Kirpik Kursu , Mezotrapi Kursu , Saç ekimi kursu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
özel yenı yaşam estetisyenlik ve masaj kursu, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1793 kurs/özel ders verenden 759 . sıradadır. Başta Cilt Bakımı olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. özel yenı yaşam estetisyenlik ve masaj kursu, 34 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hakkımızda
New Life Estetik ve Güzellik Merkezi 1998 yılından beri İzmir Karşıyaka’da kadın ve erkeklere güzellik ve estetik problemlerine çözüm bulmaktadır. Botox, dolgu, zayıflama, kalıcı makyaj, epilasyon, cilt bakımı ve tedavileri, mezoterapi, saç ekimi, PRP ve tüm estetik operasyonuları uzman doktorlarımız tarafından merkezimizde uygulanmaktadır.

TÜM İŞLEMLERİMİZ MEDİKAL ESTETİK UZM. DR.ÖNER ÖZSOYERİ TARAFINDAN CLİNİK ORTAMINDA YAPILMAKTADIR...

***Bu Estetik sitesi herhangi bir ticari kaygı taşımadan, Estetik plastik cerrahi ile ilgilenen kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlıkk hizmeti vermemektedir. Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılmasi gerekmektedir. Sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçi ve kullanıcıya aittir. Siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanilan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişip gelişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede kullanım dışı kalabilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik çok farklı teknik, bilgi ve değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Ayni konu hakkinda farkli görüsler olması mümkündür. Bu Estetik sitedeki bilgiler her gün güncellestirilemediginden her bilginin ziyaretçi tarafindan doktoruna danışılarak kontrol edilmesi en doğru davran tış tarzı olacaktır.. Yasa gereği sitede, hastaların Estetik ameliyat öncesi ve ameliyat sonrasi görüntülerini içeren fotograflar yayınlanmamaktadır.

izmir estetik,estetik izmir,karşıyaka estetik,estetik Karşıyaka,alsancak estetik,estetik Alsancak,karşıyaka estetik,estetik Karşıyaka,bornova estetik,estetik Bornova,estetik merkezi Alsancak,alsancak estetik merkezi,karşıyaka estetik merkezi,estetik merkezi Karşıyaka,hatay estetik merkezi,estetik merkezi hatay,estetik merkezi Bornova,bornova estetik merkezi,izzmir estetik merkezi,estetik merkezi izmir,Verilen Kursların Ayrıntıları
masör ve masöz kursu
özel yeni yaşam estetisyenlik ve masaj kursu
Mezoterapi Nedir?
Mezoterapi, homeopatik, farmakolojik doğal bitki ekstrelerinin çoklu mikroenjeksiyon tekniğiyle mezoderme ( cilt orta tabakası) hekim tarafından uygulanmasıdır. Mezoterapi cildin daha estetik bir forma ulaşmasını sağlar. Mezoterapi ile dolaşım hızlandırılır, artmış yağ depoları çözülebilir, vitamin ve minerallerle doku desteği sağlanır. Bu yöntem tüm yaşlarda uygulanabilir. Selülit (portakal kabuğu görünümü); cilt altı bölgede bağ dokusu ile çevrili olan yağ hücrelerinin artarak bağ dokuyu germesi, beslenmesi bozulan bağ dokudaki oluşan değişimler sonucu derinin esnekliğini kaybetmesidir.


Mezoterapinin Yüze Uygulanması.
Esnekliğini kaybetmiş, yıpranmış cilde, vitamin, dolaşım düzenleyici özelliği olan onaylı maddeleri uygulayarak, uygulama yapılan bölgeye destek sağlamak amaçlı işlemlerdir.

Yüz mezoterapisi(ortaderi Tedavisi) hangi aylarda uygulanır?
Yüz mezoterapisi her mevsim uygulanabilir. Bilinenin tam tersine güneşe çıkmadan önce uygulanır. Cildin nem dengesini sağladığı için güneşin zararlı etkilerinden cildi korur.


Yüz Mezoterapisi Nasıl Uygulanır?
Yüz mezoterapisi uygulamada yetkili hekim tarafından uygulanır. Y üz mezoterapisinde cilt altına ince iğne ile belirli derinliklerde etken madde verilir. Burada teknik çok önemlidir. Uygulamadaki teknik farklılıklar önemli yer tutar. Cildin her tarafına aynı derinlik ve yoğunlukta verilmez. Burada uygulayıcının tecrübesi önemlidir.


Yüz mezoterapisi sonrası ciltte neler olur?
Yüz mezoterapisi işleminden sonra ciltte iğne yerlerinde hafif kızarıklıklar olabilir. İşlemden önce kan inceltici ilaçlar sakıncası yoksa uygulamasının yapılacağı kişinin doktoruna danışılarak 1 hafta süre ile kesilmesi uygun olabilir. Nedeni ise işlem sonrası hafif kanama alanları bunlara bağlı morluklar gözleniyor olmasıdır. Morluklar 1 hafta içerisinde geçer ve ciltte etkisini 48 saat içerisinde görmeye başlarız. Bu işlemde daha parlak ve daha gergin yaşlanma belirtileri azaltılmış bir cilt görüntüsü elde etmek amaçlanır.şifalı bitkiler


Yüz mezoterapisi kaç seans sürer?
Yüz mezoterapisi genellikle 15 günde bir 4 seans yani toplam 2 ayda 4 seans yapılır. Yüz mezoterapisi uygulamasında 2 aydan sonra 1 seans yapılır. Ancak yüz mezoterapisinde 6 ay sonra 1 seans daha etkinliği arttırmak için yapılabilir. Bu uygulamalar genellikle cildi nemlendirir, canlandırır ve anti oksidan etki sağlar. Cildin immun koruması ve uyarılmasını arttırır sonuç olarak yüz mezoterapisi ile cilt daha genç bir görünüm kazanarak daha parlak ve canlı bir görünüm alır. İnce çizgiler ise oldukça silikleşir.


Mezolifting ne demektir?
Biyo stimilasyon demek olup 1980'lerden bu yana kullanılmaktadır. mezolifting kırışıklık uygulaması değildir. mezolifting de sonuç 2 gün içerisinde görülür. Yüz, dekolte, boyunda uygulanır. 30'lu yaşlarda başlanır uygulamaya. Yılda 1-2-3 defa cildin ihtiyacına göre mezolifting yapılır. Ele de mezolifting yapılır. Genç deride 30–40 yaş uygulama ile 40 yaş üzeri farklı maddeler uygulanır. Genç deride sadece vitamin karışımları önerilmekte iken ilerleyen yaşlarda farlı ilaç kombinasyonları yapılmaktadır.