İzmir Bornova T.C.Meb Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

T.C.MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu

bornova, İZMİR
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Klarnet Kursu , Saksafon Kursu , Bateri Kursu , Akustik Gitar Kursu , Yan Flüt Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Çello Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Bağlama Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
T.C.MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1414 kurs/özel ders verenden 139 . sıradadır. Başta Güzel Sanatlar olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. T.C.MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu, 92 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Art’n More (T.C.MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu), müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık ve diksiyon eğitimleriyle çeşitli sanatsal atölye faaliyetleri sürdürmek üzere 2014 yılında, 3 sanatsever kişi tarafından Bornova’da kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri bir çok insana sanatı sevdirmiş, bir çok konser ve sanatsal etkinlik düzenlemiş, profesyonel eğitim kadrosuyla bir çok kişiyi kendi alanında başarıya ulaştırmıştır.

Art’n More Sanat Merkezi’nde 6 adet derslik ve 1 konser alanı bulunmaktadır, dersliklerin hepsi tam donanımlı olarak, sanatsal eğitimlere uygun olarak hazırlanmıştır.

Müzik kursumuz konum olarak Bornova’da vergi dairesi sağ karşı sokağında Ege Çarşı Mağazaları Sokağındadır, otobüs, metro, dolmuş ve kendi aracınız ile gelmek gayet kolaydır, Bornova’nın kalbi olan bir yerde konumlanmış olan Art’n More Sanat Merkezine ulaşım çok kolaydır.

www.artnmoreizmir.com


Verilen Kursların Ayrıntıları
İzmir'de Bateri Dersi'nin en doğru adresi
http://artnmoreizmir.com/kurslar/bateri-kursu/