Kahramanmaraş Merkez Bireysel İlgi Etüt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bireysel İlgi Etüt

merkez, KAHRAMANMARAŞ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Fen Bilimleri Özel Ders , Fizik Özel Ders , Matematik Özel Ders , İngilizce Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , AYT Kursu , AYT Matematik Kursu , TYT Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bireysel İlgi Etüt, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 114 kurs/özel ders verenden 41 . sıradadır. Başta LGS (TEOG) olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bireysel İlgi Etüt, 13 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 yıllık tecrübe ile sınavlara hazırlık kursu ve özel ders verilir.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.