Kahramanmaraş Merkez Enis Kızılkaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Enis Kızılkaya

merkez, KAHRAMANMARAŞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , NLP Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Zeka Oyunları Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Enis Kızılkaya, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 86 kurs/özel ders verenden 24 . sıradadır. Başta Zeka Oyunları olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Enis Kızılkaya, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
eğitim koçluğu- öğrenci koçluğu- hızlı okuma teknikleri - hafıza teknikleri - NLP  bilinç altı - eğitimde ailenin rolü - vb diğer eğitimlerle alakalı  ne varse aklınızda bilrlikte başarabiliriz. birlikte dedim çünkü  HER ŞEY SENLE BAŞLAR,,,,,


Hızlı Okuma Nedir?

Hızlı okuma, adından da anlaşıldığı gibi, normalden daha kısa sürede daha çok şey okuyabilmek, daha iyi anlamak amacıyla yapılan bir okuma tekniğidir.

Hafıza Teknikleri Nedir?

Uzmanlar yapılan araştırmalarla hafıza geliştirmenin mümkün olduğunu fakat bunun tek bir yönteme bağlı olmadığını ortaya koymuştur. Hafızanın sahip olduğu kapasiteyi tam manasıyla kullanabilmesi için elbette her şeyden evvel beynin diri olması gerek. Bu da belleğin zihinsel ve bedensel etkinliklerle desteklenmesi sonucu mümkündür. Bellek ihtiyaç duyduğu fiziksel desteğe sahip olduğu takdirde, uygun yöntemlerle kapasitesinin tamamını kullanacak düzeye gelecektir.