Kahramanmaraş Merkez Kahramanlar Spor Okulu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kahramanlar Spor Okulu

merkez, KAHRAMANMARAŞ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Crossfit Kursu , Fitness Kursu , Kickboks Kursu , Muay Thai Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kahramanlar Spor Okulu, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 114 kurs/özel ders verenden 9 . sıradadır. Başta Kickboks olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kahramanlar Spor Okulu, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kişisel ,bire bir ve grup derslerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz
Kick boks-Muay Thai-Taekwondo-Fitness Bodybuilding-Crofsit  branşlarımız mevcuttur.

Fotoğraflar
Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu Kahramanlar Spor Okulu

Crossfit Nedir?

Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in your browser. CrossFit genel güç ve kondisyon programıdır. Tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler.

Fitness Nedir?

Fitness, genel olarak ülkemizde body building sporu ile özdeşleştirilir. Kelimenin anlamını tam olarak bilmeyen kişiler ise, çok farklı bir spor dalı olduğunu düşünür. Aslına bakarsanız fitness kelimesi, bu iki kavramı da tam olarak karşılamaz. Fitness sağlıklı olmak, formda olmak anlamlarını içerir.
Verilen Kursların Ayrıntıları