Karabük Merkez Karabük American Time Dil Okulları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Karabük American Time Dil Okulları

merkez, KARABÜK
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , TOEIC Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TYT Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Karabük American Time Dil Okulları, KARABÜK MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KARABÜK ilinde hizmet veren 42 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Karabük American Time Dil Okulları, 9 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sektöründe büyük başarılara imza atmış olan American Time Dil okulları VIP eğitim hizmeti ile yabancı dil eğitimini belli bir standart içerisinde sürdüren ulusal bir markadır.

Günümüz dünyasında her şey hızlı gelişmekte ve globalleşmenin bir sonucu olarak da iletişimde ortak dil kullanılmaktadır. Bu dil de şüphesiz ki İngilizcedir.

Zamanın çok önemli bir faktör olduğu bilincinde ilerleyerek kısa zamanda verimli bir şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Bizi tercih eden öğrencilerimize sıcak bir atmosfer oluşturmayı, İngilizce eğitimini zorunluluktan keyfe dönüştürmeyi, kişilere özel programlar tasarlamayı kendimize değişmez bir şart olarak belirledik.

Eğitim ve hizmet kalitemizi sizlerle paylaşmaktan her zaman mutluluk duyacağız...

Fotoğraflar
Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları Karabük American Time Dil Okulları


Verilen Kursların Ayrıntıları
Sektöründe büyük başarılara imza atmış olan American Time Dil okulları VIP eğitim hizmeti ile yabancı dil eğitimini belli bir standart içerisinde sürdüren ulusal bir markadır. Günümüz dünyasında her şey hızlı gelişmekte ve globalleşmenin bir sonucu olarak da iletişimde ortak dil kullanılmaktadır. Bu dil de şüphesiz ki İngilizcedir. Zamanın çok önemli bir faktör olduğu bilincinde ilerleyerek kısa zamanda verimli bir şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Bizi tercih eden öğrencilerimize sıcak bir atmosfer oluşturmayı, İngilizce eğitimini zorunluluktan keyfe dönüştürmeyi, kişilere özel programlar tasarlamayı kendimize değişmez bir şart olarak belirledik. Eğitim ve hizmet kalitemizi sizlerle paylaşmaktan her zaman mutluluk duyacağız...
The Chauncey Group International tarafından hazırlanan ve Educational Testing Service tarafından uygulanmakta olan TOEIC sınavı New Jersey merkezli olarak 35 ülkede 30 yılı aşkın bir süredir uygulanmaktadır. Günlük iş ortamlarında kullanılan konuşma ve yazı örnekleri kullanılarak hazırlanmakta olan TOEIC sınavı İngilizce hâkimiyetin ölçmek için uygun ve objektif bir sınavdır. Danışmanlık firmaları, İngilizce öğretmenleri, insan kaynakları yöneticileri ve yabancı dille eğitim veren eğitim kurumları, kişinin İngilizce seviyesinin tespit edilmesinin gerekli olduğu durumlarda dünyanın her yerinde TOEIC sınavından yararlanabilmektedir. Çoktan seçmeli 200 sorunun yer aldığı TOEIC, dinleme ve okuduğunu anlama bölümlerinden oluşmaktadır ve 2 saat sürmektedir. Dinleme bölümünde fotoğraflar, soru-cevap, kısa diyaloglar ve kısa konuşmalar temalı 100 soru bulunmaktadır. Okuduğunu anlama bölümünde ise cümle tamamlama, yanlışı bulma, okuduğunu anlama temalı 100 soru bulunmaktadır. Sınav bitiminde öğrenci kişisel bilgilerini ve eğitim, iş tecrübesi ile ilgili anket sorularını da cevaplar. Geçme ve kalma olmayan sınavda katılımcılar sınav sonucunda aldıkları puana göre derecelendirilir. Her alt puan 5-495, toplam puan ise 10-990 arasında değişmektedir. American Time Karabük şubesi olarak uzman kadromuz ile öğrencilerimizi TOEIC sınavına hazırlamaktayız. Genel İngilizce seviyesi minimum B2 (Upper Intermediate) seviyesinde olan öğrencilerimiz sınav eğitimi programına yönlendirilmektedir. Bu düzeyin altında olan öğrencilerimiz için ek takviye programları uygulanarak da sınav eğitimi programlarına yönlendirme yapılmaktadır. Sınav eğitimlerimiz kişiye özel programlar veya close gruplar halinde oluşturulmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.
Proficiency üniversiteler tarafından düzenlenen ve uygulanan hazırlık bölümü atlama sınavıdır. Sınav formatları üniversiteden üniversiteye değişim göstermektedir. İçerik olarak gramer, kelime, okuma, yazma ve dinleme bölümlerinden oluşmaktadır. Bazı üniversiteler öğrencinin konuşma becerisini ölçme amaçlı speaking bölümü eklerken, bazı üniversiteler dinleme bölümünü sınavdan çıkartmaktadırlar. American Time Karabük şubesi olarak uzman kadromuz ile öğrencilerimizi Proficiency sınavına hazırlamaktayız. Eğitim programlarımızı her üniversitenin farklı kalıplardaki sınav formatlarına uygun oluşturmakta ve bu bilinçle yönlendirmekteyiz. Derslerimizde temel kaynak olarak ilgili üniversitenin eski sınavlarını kullanmaktayız. Böylelikle öğrencilerimizin gireceği sınavın tekniğine tam anlamıyla hâkim olmalarını sağlamaktayız. Eğitimlerimiz birebir özel ders konseptinde veya aynı üniversitede yer alan öğrenci grupları oluşturularak verilmektedir. Eğitmenlerimiz düzenli ödevler vererek öğrenilenleri pekiştirirken bunların kontrolü ve yapılan sınavlarla öğrenci gelişimini düzenli olarak takip etmektedir. Eğitmenlerimiz, katılımcılarımızın sadece öğretmenleri değil aynı zamanda koçları ve danışmanlarıdır.
Lisans Yerleştirme Sınavı’nın beş farklı oturumundan biri olan LYS 5, yabancı dil sınavıdır. Üniversite eğitimlerini yabancı dil bölümlerinde gerçekleştirmek isteyen lise mezunu ya da lise son sınıf öğrencilerinin mutlaka girmesi gereken LYS 5 üç ayrı yabancı dil için düzenlenmektedir.

İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerindeki yeterliliklerin ayrı ayrı ölçüldüğü LYS 5 sınavına; sözel, eşit ağırlık ya da sayısal alanlardaki öğrenciler girebilir.

LYS 5 sınavı ÖSYM tarafından düzenlenen Lisans Yerleştirme Sınavı bölümlerinden biri olup, LYS 5 sınavına girmek isteyen öğrencilerin YGS sınavında LYS sınavına katılmak için gerekli olan 180 puan barajını geçmeleri gerekir.

LYS-5 sınavı adayların yabancı dildeki yeterliliklerini ölçmeyi amaçlar. Bu doğrultuda okuduğunu anlama, çeviri, sözcük ve dil bilgisi konularından bilgileri test edilir. 48 soru okuduğunu anlamayı ölçer; çeviri ile ilgili 12, sözcük ve dil bilgisi konularında ise 20 soru bulunmaktadır.

TOEFL sınavı, ana dili İngilizce olmayanların Amerikan İngilizce’si bilgilerini ölçmek amacıyla Amerika’nın New Jersey eyaletinde ETS (Educational Testing Service) tarafından dünyanın birçok merkezinde düenlenen bir sınavdır. TOEFL, Amerika Birleşik Devletleri ve dünyada toplam 4400’ün üzerinde üniversite, yüksek okul, kolej ve enstitü tarafından lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında ana dili İngilizce olmayan öğrencileri kabul kriteri olarak kullanılır. Bununla birlikte Türkiye’de ki birçok devlet, vakıf ve özel üniversiteler tarafından, İngilizce hazırlık sınıflarından muaf olmak isteyen öğrenciler için kabul edilmektedir. Ayrıca dünya genelinde pek çok kurum, organizasyon ve şirketlerde iş başvurusunda TOEFL sınavından alınan iyi bir puanı İngilizce Yeterlilik Belgesi (sertifikası) olarak kabul eder. TOEFL sınavı dört bölümden oluşmaktadır. Okuma – Yazma – Dinleme – Konuşma becerileri ve Gramer – Kelime yetilerinin ortalama olarak B2 (Upper Intermediate) seviyesinde olan öğrencilerimiz sınav eğitimi programına yönlendirilmektedir. Genel İngilizce seviyesi minimum B1 (Intermediate) düzeyinde olan öğrencilerimiz için ek takviye programları uygulanarak da sınav eğitimi programlarına yönlendirme yapılmaktadır. Uzman eğitmen kadromuz eşliğinde sınava hazırlık programları oluşturulmaktadır. Sınav eğitimlerimiz kişiye özel programlar veya close gruplar halinde oluşturulmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.
IELTS (International English Language Testing System) sınavı İngilizce dil seviyesini belirlemek isteyen adayların tüm dünyada girdikleri ve uluslararası kabul gören sınavlardan biridir. Her ay ortalama olarak 3-4 kez yapılan bu sınavın General Training (Göçmenlik ve Çalışma İzinleri için) ve Acadamic (Hazırlık Atlama, Yurtiçi – Yurtdışı Yüksek Lisans ve Doktora programları için) olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır. İçerik olarak Academic Module, General Training modüle göre daha zordur. IELTS sınavı dört bölümden oluşmaktadır. Okuma – Yazma – Dinleme – Konuşma becerileri ve Gramer – Kelime yetilerinin ortalama olarak B2 (Upper Intermediate) seviyesinde olan öğrencilerimiz sınav eğitimi programına yönlendirilmektedir. Genel İngilizce seviyesi minimum B1 (Intermediate) düzeyinde olan öğrencilerimiz için ek takviye programları uygulanarak da sınav eğitimi programlarına yönlendirme yapılmaktadır. Uzman eğitmen kadromuz eşliğinde sınava hazırlık programları oluşturulmaktadır. Sınav eğitimlerimiz kişiye özel programlar veya close gruplar halinde oluşturulmaktadır.
YDS (Yabancı Dil Sınavı) ağırlıklı olarak dilbilgisi ve okuma – anlama becerilerinin ölçüldüğü, ÖSYM tarafından hazırlanan ve uygulanan sınavdır. Türkiye genelinde geçerliliği bulunan sınava Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları, Yüksek Lisans programlarına girecek lisans programı mezunları, Lisans programlarının son sınıfında veya son sınıftan bir önceki sınıfta okuyan öğrencilerinden, yüksek lisans ya da doktora öğrenimi görmek isteyenler, Herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurt dışı görev vs. nedeniyle yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler, Öğretim üyesi dışında kalan öğretim görevlisi kadrolarına naklen ya da açıktan ataması yapılacak olanlar, Yurt dışında öğrenip görüp diploma denklik işlemleri için YDS sonuçlarından yararlanmak isteyen adaylar, Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ya da Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı (DUS) girecek olan adaylar, Kamu Personeli olmak amacıyla KPSS’ye girecek adaylardan, çalışmak istedikleri kamu kurumunun talebi doğrultusunda yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler ve herhangi bir kamu kurumunda çalışmıyor ya da çalışmayı amaçlamıyor olsa da yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyen üniversite ya da yüksek okul mezunları katılım sağlamaktadır. Genel İngilizce seviyesi temel olan öğrencilerimiz ile temelden başlayarak  uzman eğitmen kadromuz eşliğinde sınava hazırlık programları oluşturulmakta olup Akademik İngilizce eğitmenlerimizin YDS sınav başarıları bulunmaktadır. Sınav eğitimlerimiz kişiye özel programlar veya close gruplar halinde oluşturulmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.