Bu kursu paylaş
0 Yorum

Amerikan Kültür Dil Okulları

merkez, KARABÜK
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Amerikan Kültür Dil Okulları, KARABÜK MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KARABÜK ilinde hizmet veren 26 kurs verenden 12 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Amerikan Kültür Dil Okulları, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 100. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

Türkiye genelinde ve yurtdışında temsilciliklerimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.
Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011(2 Ödül)-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur.
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.


Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar