Kayseri Kocasinan Eren Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

eren akademi

kocasİnan, KAYSERİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Mental Aritmetik Kursu , İngilizce Kursu , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
eren akademi , KAYSERİ KOCASİNAN ve civarında hizmet vermekte olup 10.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 365 kurs/özel ders verenden 61 . sıradadır. Başta Hızlı Okuma olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. eren akademi , 75 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
eren akademi

artık unutmak yok beynimizi daha geniş kapsamlı kullanabilmemizi saglayan sınavlarda daha basarılı olmamızda bize destek olan teknikler ile artık daha basarılı olabiliriz


EREN KİM?

Çocuklar İçin Eğlenceli Arkadaş

Çocukların oyun ihtiyaçlarını, derslerini tekrar etmelerine bir araç haline getirir.
Oyun içinde, çocukların ihtiyacına yönelik sorular sorarak; onların oyundaki şevk ve heyecanlarının, kalıcı bilgiler haline dönüşmesine destek olur.

Veliler İçin Güvenilir Rehber

Velilere, çocuklarının oyun ihtiyaçlarını karşılarken; onların teknolojiyle ilk tanışma çağlarında, onun nasıl kullanılması gerektiği bilgisini de veren güvenilir bir rehberdir.
Bu ikincil görevleri yerine getirmenin yanında asıl amacı; çocuklarının eğitim süreçlerini anlık olarak velilerine raporlamak ve kritik noktaları vurgulamaktır.

Öğretmenler Ve Okul İdarecileri İçin Eşsiz Yardımcı

Sınıf ortamında, her öğrenciye bireyselleştirilmiş eğitim sunmanın zorluğunu yaşayan öğretmenler tarafından görevlendirilen Eren, öğretmenler ve idarecilerin sırtındaki ağır yükü hafifletir.
Eğitimin özellikle ölçme ve değerlendirme ayağına güç verir. Yaptığı çok hassas ölçümlerle, çocukların eğitim sürecini anlık olarak öğretmenler ve okul idarecilerine raporlar.

Fotoğraflar
eren akademi eren akademi eren akademi eren akademi eren akademi eren akademi eren akademi eren akademi eren akademi


Verilen Kursların Ayrıntıları
eren akademi
artık unutmak yok beynimizi daha geniş kapsamlı kullanabilmemizi saglayan sınavlarda daha basarılı olmamızda bize destek olan teknikler ile artık daha basarılı olabiliriz
5-9 yaş grupları için matematiği eglenceli hale getirmek ve kagıt kalem kullanmadan 4 işlemi hafızadan yapmayı saglayan dikkati gücelnediren bir egitim
tamamen günlük konusma konusunda ilerleyebicegimiz bir kurs kelime bilgisi ve konusma kalıpları ile artık ingilizce konusmak daha kolay
birebir egitimlerimize katılarak almancayı daha rahat öğrenebilirsiniz